PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł wyświetlający obrazy w szablonie



zomb
28-04-2009, 14:01
Joomla 1.5.8
jak mogę modyfikować/usunąć tą górną grafikę?
(chodzi mi o ten standardowy "random-topImage" ). Nie udało mi się namierzyć który moduł za to odpowiada.

zwiastun
28-04-2009, 14:14
Mistrzu zadawania pytań:
Jak mogę zdjąć ten kawałek z tamtego kawałka?
Umiesz odpowiedzieć? A takie jest Twoje pytanie!

zomb
28-04-2009, 15:43
No… yyy…. Tego…. No wiesz.
To sprubuję tak.
Standardowo po zainstalowaniu joomla jest dostępne kilka szablonów o dość klasycznym układzie: header, panel prawy, panel lewy, stopka itd.
W nagłówku jest menu górne, logo, jakieś hasło i wspomniany wcześniej obraz-grafika.
Moje wcześniejsze pytania dotyczyły owej grafiki. Chciałbym ją wyłączyć i w jej miejsce wstawić kawałek swojego kodu, ale nie mogę zlokalizować modułu który ją wyświetla. Gdzie to znajde/jak wyłaczę?

zwiastun
28-04-2009, 16:05
Odpowiedzi na to pytanie - pomijając jego ogólnikowość - są na forum, są na wiki.joomla.pl i tutaj już po raz kolejny nie będzie. Szanuj i nasze miejsce i nasz czas.

zomb
29-04-2009, 07:37
Zjechałeś mnie za niekonkretne pytanie... miałęś rację. Napisałem zgodnie z Twoją sugestią a ty dalej się wyżywasz. Napij sie wieczorem piwa, idź na spacer z kobietą, pojeździj na rowerze, a zobaczysz że nie każdy dzień musi być taki paskudny, A i ludzie jacyś milsi się wydają. Dzięki za pomoc.

zwiastun
29-04-2009, 11:23
Ja Cię nie zjechałem, tylko poprosiłem, byś szanował i nasze miejsce i nasz czas. I sprawdź proszę, czy słusznie:
Zapraszam do działu FAQ = > Szablony=> tematy:
1. Wymiana Logo Joomla w szablonie Ja Purity
2. Wymiana nagłówka w szablonie Ja Purity
3. Zmiana rozmiaru nagłowka szablonu Ja Purity
Na wiki.joomla.pl w kategorii Szablony/RhukMilkyway:
- o dostosowaniu szablonu MikyWay - 3 materiały, w tym: RhukMilkyWay/Jak zmienić logo
- o dostosowaniu szablonu Beez - 22 materiały
- o dostosowaniu szablonu JA Purity - 7 materiałów
O obszernym materiale na www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl) i www.demo.joomla.pl (http://www.demo.joomla.pl) pt. Dostosuj szablon witryny umieszczonym w podstawowych poradnikach nie wspomnę.

Masz prawo nawet nie umieć znaleźć, też to potrafię zrozumieć. Ale skoro nie umiesz, to powiedz to otwartym tekstem, a nie unoś się urażoną dumą!