PDA

Zobacz pełną wersję : 4images+mambo ?



murawa
20-06-2006, 02:32
Duzo szukalem w necie i nie znalazłem
Jak zintegrować galerie 4images z mambo ?
Prosze o pomoc najlepiej o linki do skryptów

Jezeli znacie jakiąś galerie którą jest PL i uzytkownicy mogą dodawć swoje prace które pozniej są komentowane przez innych uzytkowników i oceniane to napiszcie bo o taką wlasnie galerie mi chodzi a z tego co widze to 4images bedzie chyba najlepsze tylko jak to zintegrować ;)
Mam nadzieje ze mi pomożecie ;)

Rybik
20-06-2006, 02:52
a przejrzyj galerie dla Joomla ktore nie wymagaja integracji:
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1779/Itemid,35/

murawa
21-06-2006, 16:36
WIec odpowie mi ktos jak zintegrować 4images z mambo ?
Oczekuje pomocy a takowej nie otrzymuje .Nie jesteście wstanie mi odpowiedziec na to pytanie ?

andreoid
06-07-2006, 15:35
Niestety nie ma jeszcz integracji ani z mambo ani z joombla. I prawdopodobnie w 2006 nic się nie pojawi.
Pracuje nad tym problemem paru koderów w niemczech i holandi, ale narazie nie ma bezproblemowego i bezpiecznego MOD-u do integracjię tych dwóch CMS-ów.
Najbezpieczniejszą i stabilną integracją na dzień dzisiejszy jest MOD do PHPKit.

Są jeszcz MOD-y do: PostNuke, PHPNuke, Xoops i paru innych mało znaczących CMS-ów.
Sam jestem trochę zaangażowany w tą prace, i jeżeli tak integracja się pojawi zaraz napiszę.

artyan
09-02-2009, 21:21
Integracja joomla z 4images: istnieje cos takiego?? Poprzednie posty w tym wątku to rok 2006...może coś się zmieniło???

derekwicka
12-10-2009, 17:21
Również poszukuje rozwiązania

Thorn
30-10-2009, 17:15
Ja tez poszukuję takiej integracji :( jak na razie bez owocnie a to jedna z najlepszych galerii.

Jezeli ktos wie jak ją zintegrowac z J 1.5 to niech da znac