PDA

Zobacz pełną wersję : brak możliwości zapisu strony



nowa_w_joomla
30-04-2009, 01:17
Wiem, że macie dosyć takich głupich pytań... Co zrobić. Nawet dobrze nie wiem, jak skonstruować pytanie.
otóż chciałam stworzyć stronkę na yoyo.pl i preinstalowałam tam Joomlę. Nie moge jednak w ogóle utworzyć strony w Joomli, bo nie działają przyciski "zapisz", "Zastosuj" itp. Nic się nie dzieje i nie przekierowuje mnie nawet na strone główną.

Wybaczcie, pewnie to banał, ale szukam i szukam i nie wiem, gdzie tkwi błąd.

Proszę o wyrozumiałość i pomoc (aha i serio jestem blondynką i teraz zupelnie tak się czuję;), proszę nie dobijajcie leżącego)

idek
30-04-2009, 01:30
przeszukałem co nieco forum, bo problem pojawia się często, a w ostatnich wątkach nie widziałem nigdzie rozwiązania...

mimo, że link który zaraz podam odnosi się do wersji 1.0, a Ty masz prawdopodobnie 1.5, to może warto spróbowac póki ktoś CI czegoś innego nie poradzi:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=9535&highlight=zapisz+zastosuj

ppilus
30-04-2009, 14:42
Jakby tu rzec ? Założyłem konto na yoyo.pl. Wgrałem Joomla! korzystając z ich narzędzi (ver. 1.5.0) zaktualizowałem do 1.5.10, j. polski dodany i ... żadnych podobnych do twojego niedogodności po drodze nie spotkałem. Dodawanie artykułów działa. Przyciski "zapisz" i "zastosuj" zawsze aktywne.
Może spróbuj ponownie wykonać wgrania oprogramowania lub przez ftp wgrać ver. 1.5.10 i zainstalować.

nowa_w_joomla
30-04-2009, 21:49
Dzięki wielkie za odpowiedzi. jutro postaram się wgrac od nowa Joomlę (mam nadzieję, że nie trzeba jej jakos stamtąd najpierw odinstalowywać, że wystarczy tylko usunąć pliki). Dzis nie dam rady, jestem zajechana. Ale naprawde wdzięczna jestem, że odpisaliście.
Dam znać jak mi poszło.
pozdrowionka

nowa_w_joomla
02-05-2009, 00:45
Wiec jednak zainstalowałam od nowa Joomlę, zaktualizowałam i zmieniłam język. Na razie wszystko wydaje sie być ok...
Dzięki raz jeszcze. jutro zaczynam zabawę (a raczej na razie naukę) z Joomlą.

trzepiz
02-05-2009, 12:18
no to teraz znów @stasio powinien powiedzieć o tradycji :)