PDA

Zobacz pełną wersję : Banner - brak w templates - nie wyświetla się



berdhtml
01-05-2009, 21:03
Witam wszystkich. Wybrałem sobie taką fajną templatkę joomlafiles_green . jednak brak w niej modułu reklam. dopisałem sobie linijkę do kodu ale żaden banner się nie wyświetla. Wypróbowałem kilka bannerów i modułów i komponetów. Lipa całkiem lipa. Jedyne co widzę że wyświetla się tekst zastępczy. Czytałem że jest problem jeśli ktoś ma program kaspersky ( blokowanie reklam ) ale sprawdziłem na innych antywirach i też lipa. jeśli jest ktoś mocny w te klocki to rzucam wyzwanie.

idek
02-05-2009, 00:48
a jaką wrzuciłeś linijkę kodu i jaki tekst zastepczy widać... troche za mało szczegółów.. chyba że to ma być oferta (sądząc po ostatnich słowach) to zły dział w takim razie :P

berdhtml
02-05-2009, 07:18
W odpowiedzi załączam zmiany jakie dokonałem:
w templates index.php
<center>
<div id="banner">
<?php mosLoadModules( 'banner', -1 ); ?>
<br />
</div>
</center>

W konfiguracji w reklamach mam załadowane dwie reklamy z obrazkiem i wypełnionym custom banner code. Efekt w przeglądarce wyświetla się tylko tekst z custom banner code.
Po zainstalowaniu <small><small>i konfiguracji ArtBannersXTD efekt taki że wyświetla się obraz zastępczy zamiast bannera i tekst z custom banner code.
Przetestowałem też z </small></small>BannersManager Module i też kicha. Efekt końcowy banner chyba działa ale nie widać obrazków reklam. Nie wiem gdzie jeszcze można coś poszukać w kodach aby odnaleźć przyczynę.
Dokładam link na stronę gdzie może coś pomoże.
http://www.carpfishing.boleslawiec.pl/
Czekam na jakieś sugestie. I dzięki za zwrotkę. A tak z innej beczki to gdzie można zmienić by link z menu, który jest Component - Forum FireBoard by otwierał sie w nowym oknie albo zakładce. Wiem że trzeba dodać target="_blank" ale gdzie? Dzieki za post. Pozdro

berdhtml
02-05-2009, 07:25
Dodałem jakoś link do wycinka pliku php bo coś normalnie nie mogłem dodać kodu .

1542

Jeżeli potrzebujesz coś jeszcze to pisz. THX