PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca gallery kolejność zdjęć



Luka1981
03-05-2009, 17:37
Witam,
nie mogę znaleźć na forum więc proszę o podpowiedź lub wskazanie gdzie znajdę informację na ten temat otóż chciałbym zmienić kolejność wyświetlania się zdjęć w phoca gallery - standardowo nowe zdjęcia pokazują się na końcu a ja chciałbym odwrotnie - nowe fotki na początku najstarsze na końcu.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
L

Luka1981
07-05-2009, 11:08
Czy ten problem ma jakieś rozwiązanie
Bardzo mi na tym zależy

gordon34
09-05-2009, 18:31
w zaleznosci jaka masz wersje phocagallery w miejscu gdzie kazesz wyswietlic galerie masz tam w "opcjach rozszerzonych" miejsce gdzie wybierasz "ordering" - "descending" albo "ascending". nigdy nie pamietam ktore jest ktore w angielskiej wersji ;) chyba ze masz polska wersje to sprawdz napewno jest "kolejnosc" jak bedziesz mal problem ze znalezniem to daj znac. wrzuce ci print screen

Hiram
22-03-2014, 18:47
Pytanie jest takie gdzie to jest w ustawieniach? najnowsza wersja phocki i nie widzę opcji zmiany kolejności

Gall Anonim
22-03-2014, 20:42
@Hiram
=> zapraszam do Phoca Gallery
=> Panel
na po prawej stronie zaraz nad obrazkiem foczki jako ostatni jest przycisk opcje > kliknij
kolejność miniatur dla kategorii zakładka pierwsza od lewej => widok wielu kategorii i pierwsza lista rozwijana od góry
kolejność miniatur w kategorii zakładka druga również pierwsza lista rozwijana od góry
każda z list rozwijanych daje bodajże 14 różnych możliwości kolejności wyświetlania
:-)
Pzdr

Hiram
22-03-2014, 22:08
dziękuje, ale u mnie coś jest chyba nie tak, nie mam kolejności miniatur, jestem na Ukrainie, wracam z Euromajdanu mam kilkaset zdjęć z zajść mam poważny problem bo muszę zdjęcia z grudnia dać na początek !!! teraz jest fatalnie www.ukraina-24.pl