PDA

Zobacz pełną wersję : odtwarzanie video



zielony kamillo
05-05-2009, 19:10
Mam pytanie, ściągnąłem najnowszą wersję seyret 0_2_8_5, mam zainstalowaną wersję joomli 1.5.10 a w czasie instalacji (po kliknięciu Zainstaluj) pojawia się taki komunikat:
"Prawdopodobnie Twoje rozszerzenie zostało napisane dla starszej wersji Joomla!. Pomocne może być włączenie dodatku System - Spuścizna (Legacy Plugin)" i nie wiem gdzie mogę znaleźć te ustawienia (w "konfiguracja globalna/system" nie mogę niczego takiego znaleźć)
czy mógłby ktoś zasugerować jakieś rozwiązanie?
dodam tylko, że to dopiero moje początki z joomlą i w ogóle z jakimkolwiek tworzeniem stron i jestem całkowicie zielony:o a joomle mam próbnie zainstalowaną na dysku twardym
z góry dzięki za pomoc

rajfur
05-05-2009, 22:06
zakładka rozszerzenia/dodatki w panelu administracyjnym i szukaj System - Legacy

zielony kamillo
06-05-2009, 11:43
wielkie dzięki za pomoc, wszystko się udało, ale...
okazuje się, że ten program pozwala dorzucać filmy do strony z poziomu zwykłego użytkownika (na stronie nie ma możliwości logowania), natomiast chodziło mi o program, który pozwalałby dorzucać filmy, ale tylko dministratorom strony z panelu admina joomla, użytkownicy mogliby je tylko komentować.
czy zna ktoś taki komponent?

zielony kamillo
06-05-2009, 11:57
bo udało mi się wyłączyć funkcję dodawania video przez użytkoników, ale wtedy nie mogę sam tego robić
w panelu bowiem mam 2 opcje dodawania filmów:
z dysku oraz z serwea video, tylko tam jest taki komentarz:
"Will be coded - Don't ask please. "
co powinienem zrobić?

Adrian87
06-05-2009, 13:23
Mam podobny problem , ale nawet włączenie tego dodatku dalej nie daje zgodności z systemem joomla 1.5.10. Czy jest jakas wersja która bedzie działać ??