PDA

Zobacz pełną wersję : Skąd pobrać języki do jom!fish 2.0.3 i jak tłumaczyć!!!!!!!!



szrek
07-05-2009, 01:55
Witam mam problem stworzyłem stronkę w joomli 1.5.1.0 ale chciałbym żeby była dwujęzyczna więc zainstalowałem jom!fish 2.0.3 i ok do momentu chęci zmiany języka w panelu kontrolnym na polski i przetłumaczenia strony nic nie mogę zrobić bo nie wiem jak nie mogę znalezć zadnych plików językowych do jom!fish 2.0.3 są do innych do tego nie ma czy ktoś może przetłumaczyl cos przy pomocy j.2.0.3 i w jaki sposób ,lub jak zrobić stronkę dwujezyczną w j2.0.3 na joomli 1.5.1.0 jakby ktoś mogł tak krok po kroku będe bardzo wdzięczny !!!!!!:):):):)

zwiastun
07-05-2009, 06:04
A gdzieś tego szukał, żeś nic znaleźć nie mógł!? Wujek Google daje link do tłumaczenia w pierwszej dziesiątce wyników!
I cóż to za nowy zwyczaj wchodzić na forum z takim wrzaskiem?

szrek
07-05-2009, 12:52
No tak myslalem ze nici z pomocy prosilbym jednak o nie pisanie bzdur bo te linki to przegladalem 100 razy tam nic nie ma jest opisana szczegolowo jom!fish 2.0.0 lub 2.0.2i do niej sa jezyki ktore nie sa kompatybilne z 2.0.3 bo u mnie jak robie zgodnie z poradnikiem nie wchodza mimo iz j.2.0.3 zainstalowala sie poprawnie a te dziesiec pierwszych linkow ok ale tez opisuja innego fisha tez je przegladalem wiec zanim ktos zacznie sie madrzyc prosilbym o dokladne przeanalizowanie problemu i konkretna odpowiedz a nie wrzucanie niepotrzebnych linkow ktore sa wszedzie

zwiastun
07-05-2009, 14:46
No tak myslalem ze nici z pomocy prosilbym jednak o nie pisanie bzdur bo te linki to przegladalem 100 razy tam nic nie ma jest opisana szczegolowo jom!fish 2.0.0 lub 2.0.2i do niej sa jezyki ktore nie sa kompatybilne z 2.0.3 bo u mnie jak robie zgodnie z poradnikiem nie wchodza mimo iz j.2.0.3 zainstalowala sie poprawnie a te dziesiec pierwszych linkow ok ale tez opisuja innego fisha tez je przegladalem wiec zanim ktos zacznie sie madrzyc prosilbym o dokladne przeanalizowanie problemu i konkretna odpowiedz a nie wrzucanie niepotrzebnych linkow ktore sa wszedzie

Brakuje Ci:
a) kultury
b) wiedzy
c) umiejętności.
Pyskówki urządzaj sobie w gronie kolegów! Na forum wróć, gdy dojrzejesz!
I zanim zaczniesz się mądrzyć ponownie, zacznij myśleć i sprawdź, czy nie wypisujesz głupot