PDA

Zobacz pełną wersję : Fireboard 1.0.4 Stable - 4 problemy



ewelcia
08-05-2009, 13:12
Witam,
Na wstępie bardzo przepraszam, że wysyłam tak skomasowany post, ale tyle się tego uzbierało.

Mam pytanie odnośnie tego komponentu. Ta wersja posiada zabezpieczenie captcha. Ustawiłam w opcjach na "tak". Niestety podczas rejestraci nie pojawia się żadne zabezpieczenie. Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje? Jak można to obejść? Wiem, że panel fireboarda płata czasami figle. Wiele rzeczy musiała ustawiać bezpośrednio przez ftp. Nie wiem jednak jak zabrać się za captcha.

Drugie pytanie dotyczy możliwości wyłączenia opcji w profilu o tytule: "Widok profilu: X razy". Po prostu uważam to za głupie. Wykluczyłam komentarzem opcję w Informacjach osobistych. Nie wiem jednak co dokładnie wykluczyć i gdzie, aby ta opcja nie pojawiała się także pod awatarem po kliknięciu na profil.

Trzecia sprawa. Gdzie może zmniejszyć ustawienia wysokości okienka z postami. Jeśli ktoś napisze jedno tylko słowo, to okno treści postu jest po prostu ciut za duże.

I ostatnie pytanie. Wyłączyłam opcje "ulubionych" i "subskrypcji". Wszystko ładnie pięknie, ale w profilu użytkownika dalej są te opcje mimo iż w postach nie można tego zaznaczać.

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam :o

edit: Zrodził się jeszcze jeden problem :( Gdzie zmienić ustawienia, żeby użytkownik po zagowaniu się na forum nie był przenoszony na stronę główną joomli, tylko pozostał w zakładce forum?