PDA

Zobacz pełną wersję : Newsletter z grupami użytkowników.



woju
08-05-2009, 14:01
Witam

Szukam newslettera z obsługą grup użytkowników.

Chodzi o możliwość przydzielania użytkowników do różnych grup
i potem wysyłki newsletterów - do każdej grupy inny.

Pozdrowienia

mik360
29-09-2009, 14:10
Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ również poszukuję dodatku z rozbudowanym newsletterem. Z możliwością tworzenia grup użytkowników. Mile widziane również zapisywanie użytkowników do różnych list wysyłkowych.

Pierwszy jaki będę testował to "Acajoom". Proszę o komentarze czy podpowiedzi czy to właściwy wybór ew. polecenie czegoś lepszego.

Dziękuję,
MIK

TLo
21-10-2009, 18:15
Acajoom w pełni Cię zadowoli. Jest b. rozbudowany i zaawansowany. Dziś zainstalowałem go sobie, a już mam 4 listy użytkowników, z których wielu należy do każdej, a niektórzy tylko do jednej. Polecam!
Pozdrawiam

mik360
22-10-2009, 10:48
Dzięki za info. Też już stworzyłem parę list. Zastanawia mnie natomiast jeszcze jedna kwestia - na stronie Acajoom jest info, że do darmowej wersji przy wysyłce dodawana jest reklama. Widzę reklamę w szablonie wiadomości - ciekaw jestem czy ktoś próbował już rozsyłać newsy ze swoim szablonem bez reklamy Acajoom i czy jest to legalne/dozwolone?

TLo
22-10-2009, 11:02
Nie wysyłałem jeszcze newslettera w HTML, ale w TXT dodawany jest u dołu zaledwie tekst: Powered by Joobi.
I zdaje sie nic z tym nie zrobisz, bo to dodaje system automatycznie, na zakończenie edycji newslettera. Pomijam grzebanie w kodzie.