PDA

Zobacz pełną wersję : Display errors na apple mac



Payback
08-05-2009, 18:59
Witam!
Chcialem zainstalowac dzisiaj Joomla! na macu i dostalem ten sam problem, ktory ma wielu poczatkujacych. Przekopalem forum ale nic nie znalazlem. Wiem, ze powinienem zedytowac htacces, ale nie wiem gdzie dokladnie (w ktorym miejscu) umiescic komende php_flag display_errors off ???
I w jaki sposob zapisac plik i gdzie go pozniej umiescic? Specyfika maca jest troche inna niz PC. Nadmieniam, ze nie umiescilem joomli na zadnym serwerze, stoi sobie u mnie na kompie.
I jeszcze jedno. Na macu nie da sie zrobic '.' przed htaccess. Moze mi ktos wyslac gotowy plik?
pozdrawiam
Payback

lespus
12-05-2009, 16:57
Potrzebujesz zainstalować sobie MAMP - poszukaj. Potem Joomla umieść w katalogu: programy->MAMP->htdocs. Instalację zaczynasz przez przeglądarkę www. MAMP to kompletne środowisko potrzebne do Joomla. Powodzenia.:)

patrycju5z
19-07-2009, 18:11
Witam.
Instaluję Joomla! CMS za pomocą programu MAMP. Insalacja przebiega prawidłowo, skrypt kontaktuje się z bazą. Wszystkie funkcjonalności systemu działaja poza jednym. Występuje problem z instalacją komponentów. Po wyborze paczki z komponentem i nacisniecia instaluj, joomla wyswietla biała stronę i nie instaluje dodatku. Czy ktos ma podobna sytuacje?