PDA

Zobacz pełną wersję : [VirtueMart] Zmiana szt. na kg oraz inne jednostkowanie



NoobKillerSM
08-05-2009, 20:14
Witam,

Chciałbym zmienić domyślny dopisek szt w VistueMart na kg oraz dodać możliwość wprowadzania np 0.5kg 1.5kg itp czy można tak zrobić? Albo moze bylo by mozliwe wprowadzenie tam pola na dowolny tekst ktory bedzie przekazywany do zamówienia np

2x0.5kg 4x1kg

Dzieki za pomoc,

idek
08-05-2009, 21:06
no ale jest takie coś.. nie chce mi sie parzec, ale to jest chyba w drugiej czy trzeciej zakładce... tam masz jednostki..

też tego kiedyś szukałem, jak klient chciał metry kwadratowe i sztuki ;)

NoobKillerSM
09-05-2009, 00:40
Dzięki za pomoc, ale to niestety nie zmienia tego ze można wybrać tylko 1kg, 2kg, 3kg itp. Mi zależy na tym by można było zmieniać zamówienie co pól kilo, albo właśnie jak mówiłem pole do wpisywania 5x0.5kg itp bo tak bede wiedzial czy osoba chce banany po 0.5kg w pieciu paczkach, niewiem czy udalo mi sie to zobrazowac :)

idek
10-05-2009, 15:51
aha... sorki, źle Cię zrozumiałem...

w takim razie, może wystarczy Ci pole, które jest przed wysłaniem zamówienia.. nazywa sie ono chyba informacje dodatkowe.. tam by Ci klienci mogli napisac jak pakowane mają byc banany.. :)

tyle, że to pole jest jedno, pod całym zamówieniem, nie ma pola osobnego dla każdej pozycji na zamowieniu

NoobKillerSM
11-05-2009, 19:45
Czyli raczej nie da się nic tutaj zrobić nie?
Troszkę kiepsko :/
Da się w takim razie zmienić kolejne ilości, jak pisałem, co pól Kg? 0.5kg, 1kg, 1.5kg bo VirtueMart umożliwia domyślnie tylko zmiany co 1.
A może wiesz czy jak klient zamówi te np 0.5kg bananów a potem do koszyka doda jeszcze raz 0.5kg bananów to na rachunku zliczy to zsumowane jako 1kg czy jako osobne pozycje (przykład niżej)

0.5kg bananów
0.5kg bananów

czy

1kg bananów

Dzięki wielkie za pomoc :)

PS. sprawdzałem i dodaje wszystko w jedno czyli kłania się przykład numer dwa. Wie ktoś czy można zmienić żeby każdy produkt był zapisywany w takim stanie jakim dodałem do koszyka?