PDA

Zobacz pełną wersję : Upload plików w Joomgallery



seweryn
11-05-2009, 08:17
Witam!
Jestem początkującym użytkownikiem Joomli. Chciałem prosić o poradę w temacie galerii. Zdecydowałem się na Joomgallery i instalacja komponentu oraz konfiguracja przebiegła bez problemów. Galeria ma opcję „hurtowego” wgrania zdjęć (Batch Upload), która niestety podczas próby wgrania plików zwraca mi następujący komunikat: „JFile::move: Cannot find, read or write file: 'administrator/components/com_joomgallery/temp//01.jpg'
Problem copying file to:: /components/com_joomgallery/img_originals/. Check permissions.”
Katalog img_originals ma chmod 777, galeria zapisuje w nim tylko kategorie a nie zapisuje obrazów. Obrazy zostają zapisane tylko w katalogu temp.
Sprawdziłem uprawnienia – wszystko gra. Może ktoś zetknął się z problemem. Jeśli tak to bardzo proszę o pomoc.

[/size]Wiadomość diagnostyczna
Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.10 Production/Stable [ Wohmamni ] 27-March-2009 23:00 GMT
configuration.php: Niezapisywalny (Tryb: 444 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
Architektura/Platforma: FreeBSD 6.2-STABLE ( i386) | Strona Serwer: IdeaWebServer/v0.60 ( sp1.brzesckujawski.pl ) | PHP Wersja: 5.2.6
PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 30 sekund | File Uploads: Włączone
MySQL Wersja: 5.0.66a-log ( Localhost via UNIX socket )