PDA

Zobacz pełną wersję : NIe mozna zarejestrowac nowych uzytkownikow.



bartspam
11-05-2009, 17:45
Witam mam problem z dzialaniem rejestracji nowych uzytkownikow.

Po prostu na stronie http://www.d3page.vipower.pl/ nie sa oni w stanie sie zarejestrowac, odzyskac hasla i nazwy.

Strona znajduje sie aktualnie na serwerze vipower.pl

Czy trzeba cos poustawiac w poczcie ? W global configuration/serwer pasek Mail Settings mam:

Mailer PHP MAIL FUNCTION
Mail from admin@d3page.vipower.pl
From Name d3page
Sendmail Path /usr/sbin/sendmail
SMTP Authentication NO
SMTP Username
SMTP Password
SMTP Host LOCALHOST

Gdy dodam kogos w panelu admina to ta osoba normalnie moze sie zalogowac.

Ale nie moze odzyskac hasla albo nazwy - po prostu jak klikam na button ZATWIERDZ przy podawaniu maila - nic sie nie dzieje.

Ktos wie jak rozwiazac ten poblem ?

Dodam ze mass mail dziala. Uzytkownicy otrzymuja wiadomosci. Jezeli chce aby nowi urzytkownicy rejestrowali sie tak aby otrzymywali oni podczas rejestracji wiadomosc gdzie musza kliknac na link, ktory aktywuje konto to nalezy uzyc jakis zewnetrznych dodatkow ? Jezeli tak to co polecacie ?


EDIT:

NIkt ine spotkal sie z tym problemem ? Bo nie mam pojecia jak go rozwiazac. Moze zainstaluje cos innego niz standardowy modul logowania joomli ? Co byscie polecili z tych bardziej zaawansowanych - koniecznie z linkiem aktywacyjnym ? Fajnie by bylo jak by user podawal swoj e-mail jako nazwe uzytkownika - przy logowaniu.

trzepiz
11-05-2009, 17:48
Dodam ze mass mail dziala. Uzytkownicy otrzymuja wiadomosci. Jezeli chce aby nowi urzytkownicy rejestrowali sie tak aby otrzymywali oni podczas rejestracji wiadomosc gdzie musza kliknac na link, ktory aktywuje konto to nalezy uzyc jakis zewnetrznych dodatkow ? Jezeli tak to co polecacie ?


Wszystkie te ustawienia masz w konfiguracji witryny ...

Witryna > Konfiguracja > System (zakładka użytkownicy )
przeczytaj dokładnie "dymki" z podpowiedziami ..

bartspam
11-05-2009, 22:31
Mam tam wszystko poustawiane.

Allow User Registration Yes
New User Registration Type Registered
New User Account Activation Yes
Front-end User Parameters Show

Nowy uzytkownik klika na Zarejestruj sie! podaje dane ,ale przycisku ZAREJESTRUJ nie mozna wcisnac... nie wysyla mi danych do bazy i ine wysylka e-mailu do usera. A jak dodam go recznie przez menu administratora to moge mu potem wyslac mass mail ale NIE moge mu napisac wiadomosci (write mesage).

nie wiem co nie dziala... albo co robie zle... a nie moge znalezc odpowiedzi.

Istnieje jakis dodatek zastepujacy standardowy modul login joomli ? Np. taki aby zamiast username uzytkownicy podawali maila ?

login i pass do stronki to tescior/tescior

bartspam
12-05-2009, 16:55
Qrka wsyzstko prawie gotowe nawet domena, a tu taki bajer, ze nie mozna userow zarejestrowac...

bartspam
13-05-2009, 13:56
Poradzilem juz sobie mozna zamknac temat.

Reinstal joomli + nowy modol logowania.