PDA

Zobacz pełną wersję : działa tylko left



omen1989
12-05-2009, 19:01
dodaje na swoja strone kilka modułów i zauważyłem pewną prawidłowość, wszystko działa ale tylko przy okresleniu left. jesli nadam cokolwiek innego, nic sie nie wyswietla, czym to moze byc spowodowane? sprawa tyczy sie zarowno wszelkich menusow, sond, i innych modulow

zwiastun
12-05-2009, 19:06
Bo pewno masz tylko pozycję left

trzepiz
12-05-2009, 19:07
brak w templatce zdefiniowanej innej pozycji ?

http://www.wiki.joomla.pl/Instrukcje_jdoc

omen1989
12-05-2009, 19:35
dzieki chlopaki, wlasnie o to chodzilo,
jestem poczatkujacym wiec sorki za pytania na takim poziomie,
niestety nie mam zapalu czytac calej dokumentacji na raz, bo mi to nawet nie potrzebne, a ucze sie na bledach i dzieki waszym odpowiedzia w momencie gdy czegos potrzebuje, jeszcze raz dzieki

Bazyl
12-05-2009, 19:40
niestety nie mam zapalu czytac calej dokumentacji na raz, bo mi to nawet nie potrzebne, a ucze sie na bledach i dzieki waszym odpowiedzia w momencie gdy czegos potrzebuje

Jasne: Tobie się nie chce, więc nam zajmujesz czas.
Super.

omen1989
12-05-2009, 19:47
bazyl, nie denerwuj sie
po prostu nie uzywam joomli profesionalnie, nauka wszystkiego od podstaw zajelaby mi miesiace, a przeciez nie o to chodzi zeby zawalac glowe rzeczami ktore i tak sa nam niepotrzebne,
jesli zajmuje ci czas to nie odpowiadaj w moich tematach.
wiele sie juz sam nauczylem, wiele ucze sie dzieki wam.
jesli tobie to zajmuje czas to dziekuje bardzo za łaske.
inni pomagaja, juz nie mowie o tlumaczeniu wszystkiego krok po kroku ale delikatne wskazowki co do czego i gdzie co znajde bardzo pomagaja.
ci panowie powyzej ciebie byli bardzo pomocni a ja bardzo ladnie podziekowalem, po to jest chyba forum?
jesli dla ciebie to strata czasu to po co piszesz?

Bazyl
12-05-2009, 19:54
przeciez nie o to chodzi zeby zawalac glowe rzeczami ktore i tak sa nam niepotrzebne

Podziękowałeś jeszcze raz.

edit: Ta buźka to przypadkowe dzieło mojego synka.