PDA

Zobacz pełną wersję : sonda i menu do artykułu.



Musaki
21-06-2006, 20:21
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje w joomla możliwość by przy odpowiednim artykule wyświetlała odpowiednia sonda oraz menu po prawej ??

Menu A
/
Artykuł A <
\
Sonda A

Menu B
/
Artykuł B <
\
Sonda B

Nie wiem czy ten wykresik będzie zrozumiany, postaram się wyjaśnić słowami o co mi chodzi. Powiedzmy że mam artykuł umieszczony w sekcji X kategorii X, np. "Jakaś gra". Chciałbym żeby przy tym artykule ( i tylko przy tym) pokazywało się menu "Jakaś gra - Menu" a pod nim sonda "Jakaś gra - wasza ocena", chciałbym sonde i menu umieścić pod sobą po prawej stronie. Czy jest taka możliwość ?

magic
21-06-2006, 21:25
Najprościej - jeśli do tego artykułu prowadzi link z menu: możesz ustawić zarówno sondę, jak i dodatkowe menu bez żadnego problemu.
Jeśli nie ma w menu takiego linku - masz problem: możesz poszukać na http://extensions.joomla.org/ odpowiedniego dodatku do Joomla! i spróbowac użyć w swoim celu.

Rybik
21-06-2006, 23:31
jezeli sonda ma byc tylko do oceny wystarczy przerobic komunikaty dodatku umozliwiajacego ocenianie artykulow a menu moze Ci wystarczy ze uzyjesz wewnatrzartykulowego TOC za pomoca znacznikow {mospagebreak}

danieladrianka
22-06-2006, 11:05
lub jeśli ci to nie przeszkadza umieścić i sondę i menu w treści artykułu za pomocą bota 'modulebot'