PDA

Zobacz pełną wersję : Jak pozbyć się wyszukiwarki ze strony głównej



kinross
13-05-2009, 21:03
Już wszystko przeszukałem i nie mogę usunąć wyszukiwarki ze strony głównej.
Wyświetla też mi się tag Popular i też go nigdzie nie daje się usunąć. Gdzie to się mogło pochować?

magdaa
13-05-2009, 21:28
a jaka to wersja joomla ?

zwiastun
13-05-2009, 21:28
Wyszukiwarka moze być wpisana wprost w szablonie.
Co to jest "tag Popular"?

kinross
13-05-2009, 21:33
To jest wersja 1.5

A pisząc tag miałem na myśli tytuł niby artykułu, którego nigdzie nie moge znaleźć żeby go usunąć

kinross
13-05-2009, 21:36
Wyszukiwarka moze być wpisana wprost w szablonie.
Co to jest "tag Popular"?

Jak to usunąć z szablonu?

papugam
13-05-2009, 21:56
Kurcze zmienię całkiem temat. czytałem dziś na forum o map site i ktoś umieścił link gdzie jest kilka zdjęć adminów zwiastun i właśnie Magdaa i pamiętam jak zaczynałem przygodę z joomla w 2007 i dużo osób, które wtedy pisały jest już poza bandą a piszą zupełnie nowe osoby. Pamiętam że kilka razy pomagłaś mi Magdaa i tak przez sek pomyślałem już teraz prawie nic nie pisze a tu prosze co za zbieg okoliczności. Pozdrawiam gorąco. No to tyle czułości. Przepraszam że w tym miejscu ale co tam ;)

kinross
13-05-2009, 23:08
Udało mi się to jednak znaleźć. Dziękuję za odpowiedzi :)

magdaa
14-05-2009, 10:24
Kurcze zmienię całkiem temat. czytałem dziś na forum o map site i ktoś umieścił link gdzie jest kilka zdjęć adminów zwiastun i właśnie Magdaa i pamiętam jak zaczynałem przygodę z joomla w 2007 i dużo osób, które wtedy pisały jest już poza bandą a piszą zupełnie nowe osoby. Pamiętam że kilka razy pomagłaś mi Magdaa i tak przez sek pomyślałem już teraz prawie nic nie pisze a tu prosze co za zbieg okoliczności. Pozdrawiam gorąco. No to tyle czułości. Przepraszam że w tym miejscu ale co tam ;)witam!

miło czytać takie słowa :) dodam od siebie, że nie jestem "poza bandą" i nie zamierzam :) w ostatnim, dosyć długim czasie, obowiązki zawodowe i inne bardzo ograniczały mnie czasowo, ale od wczoraj wracam ... na dobre :)pozdrawiam cieplutko!