PDA

Zobacz pełną wersję : forum



ok3m
22-06-2006, 00:04
witam jestem nowy w mambo chodz mam pojecie nad praca w cms'ach z gory przepraszam jezli to zły dzial, a mam mianowicie takie pytanie poszukuje jakies alternety na forum bo ten joomlaboard mi nie lezy bo to straszna lipa wyswietlanie itp forum moze byc otwierane w nowym oknie obojetne chodzi mi o to zeby instalacja byla maksymalnie prosta, zeby synchronizowalo uzytkonikow, i jak mam styl radiostation zebym nie musial robic osobnego stylu dla forum, prosze specow o pomoc z gory dziękuje POZDRAWIAM

Dylek
22-06-2006, 06:42
UUu... Jak Ci sie udalo zdobyc pojecie o pracy z CMSami jak nie masz pojecia o pracy z szukajką? ;) Wysil sie choc minimalnie, prosze Cie...
A inne forum dyskusyjne masz np. tutaj (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,95/) czy tutaj (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,67/).

ok3m
22-06-2006, 08:54
no wiem ze sa ale mi wlasnie o to chodzi zeby ktos napisal ktory jest najlepszy najłatwiejszy do ogarniecia i najbardziej funkcjonalny, a szukajki uzywalem tylko ciezko mi bylo sformuowac zapytania no ale mneijsza z tym pozatym co d smf to jak jego zamatuje to bede musial zrobic nowy styl zeby jkaos pasowal do portalu :/

Rybik
22-06-2006, 21:02
a wez sobie zainstaluj 2-3 fora i zobacz... fora zintegrowane nie wymagaja wiele, tylko komponent zaladowac podlinkowac i obejrzec jak wyglada

ok3m
22-06-2006, 22:45
wiem wiem, zainstalowalem no to pierwsze joomlaboard to strasznie lipnie wyglada te dzialy i to wszystko straszna tandeta smf to znowu musze styl robic zeby wygladalo, a ten jeszcze jeden co tam pokazywal ktos to tez jakas lipa dziwna nawigacja :| ja nie chce nic nie samowitego byle by bylo proste dla uzytkownika i wygladalo jakos

stone
22-06-2006, 22:58
W chwili obecnej jedynie joomlaborad oferuje forum które nie wymaga dostosowania skórki. Ale jest, tak to zauważyłeś bardzo proste.
Jeżli mogę coś doradzić to z tego co piszesz najbardziej by Ci pasowało phpbb2. Wydaje mi się że oferuje najbardziej intuicyjne podjeście do sprawy

zwiastun
22-06-2006, 23:01
1. Zanim wyślesz posta, to go przeczytaj. To nie jest strona łamigłówek językowych.
2. Przeczytaj nie tylko jak piszesz, ale również co piszesz.
- JomlaBoard Ci nie odpowiada, bo tandeta
- SMF Ci nie odpowiada, bo musisz "styl robic zeby wygladalo",
- "a ten jeszcze jeden co tam pokazywal ktos to tez jakas lipa dziwna nawigacja"
- nie chcesz "nic nie samowitego byle by bylo proste dla uzytkownika i wygladalo jakos"

A wiesz w ogóle, czego chcesz?
Może Ci coś nie odpowiadfać, może Ci się coś nie podobać. Rzecz gustu i potrzeb.
Natomiast ocenami typu "tandeta", "lipa jakaś", "lipa dziwna nawigacja" zasługujesz jedynie na jedno: idź stąd i raczej nie wracaj, dopóty mamusia nie nauczy Cię podstawowych zasad kultury!

ok3m
22-06-2006, 23:14
no wybacz jezli joomlaboard dla ciebie to super system no to juz twoja sprawa dla mnie to badziew robilem strony prkatycznie we wszystkich cmsach i owszem phpbb2 mi najbardziej odpowiada tylko ze znowu lipa z synchronizacja bo tez o nim myslalem

stone
22-06-2006, 23:20
co rozumiesz po przez synchronizacje?

Rybik
22-06-2006, 23:45
wiesz generalnie wszystko co darmowe to lipa bo trzeba troche popracowac zeby miec za darmo dokladnie to co sie chce

ok3m
23-06-2006, 09:27
przez synchronizacje rozumie to ze rejstruje sie na forum jest i na portalu loguje sie na protalu na foprum juz nie musi ;)

stone
23-06-2006, 09:34
No to to akurat jest zapewnione. Masz phpbb zintegrowane www.joomlastuff.com

ok3m
23-06-2006, 14:53
hmm no dzieki a mam jeszcze pytanie bo w angielskim oblatany nie jestem, instaluje sie to podobnie jak smf tzn ze instaluje sobie forum pgpbb2 i sobie łatam czy tam juz jest gotowa wersja jaks przerobiona czy coś ? a jezeli tak, to czy jest jakies spolszczenie gdzies ?

stone
23-06-2006, 15:16
Instalujesz tak jak zwykly komponent z poziomu panelu admina, a potem postępujesz zgodnie z instrukcjami, fakt ze po angielsku ale raczej powinienes wiedziec o chodzi

ok3m
23-06-2006, 16:28
no ok bede probowal z phpbb2 to po rosyjsku bym sobie poradzil bo znam na pamiec heh dzieki wszystkim ktorzy odpowiedzieli w temacie i na temat