PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery a wyświetlanie nazw plików



wigi
15-05-2009, 00:23
Jak w Phoca Gallery spowodować, by nie wyświetlały się nazwy plków po najechaniu na miniaturkę myszką? Jest to irytujące, a już drugi dzień probuję znaleźć rozwiązanie i nic :(
Mam najniowszą wersję 2.2.4.

kizug
17-05-2009, 04:03
W ustawieniasch modulu (mod_phocagallery_random_image) , masz taka opcje:


Pokaż nazwę Ukryj Pokaż
Pokaż ikonę szczegółów Ukryj Pokaż
Pokaż ikonę pobierania Ukryj Pokaż

Dodatkowo mozesz ustawic w preferencjach w samym komponencie phoca, w gornym prawym rogu, bedziesz mial "preferencje" kombinuj tam:)

Pozdrawiam zyczac powodzenia:)
Mam nadzieje, ze zaraz skoncze i poloze sie spac:) heh

wigi
17-05-2009, 11:11
Tego, co proponujesz, próbowałem już na samym początku i to nic nie daje, problem pozostaje.

kizug
17-05-2009, 15:21
spojrz tam dokladnie, w glownych preferncjach przestawialem w kilku miejscach aby osiagnac efekt

wigi
17-05-2009, 16:10
spojrz tam dokladnie, w glownych preferncjach przestawialem w kilku miejscach aby osiagnac efekt

I co, udało Ci się w ten sposób zlikwidować "dymek", tak, że po najechaniu myszką na miniaturkę zdjęcia dymek się nie pokazuje? Nie wierzę :)

Grisza
17-05-2009, 16:58
Jak w Phoca Gallery spowodować, by nie wyświetlały się nazwy plków po najechaniu na miniaturkę myszką? Jest to irytujące, a już drugi dzień probuję znaleźć rozwiązanie i nic :(
Mam najniowszą wersję 2.2.4.

Ja mam trochę inny problem.
Słuchajcie jak zrobić by z Phoca Galery zrobić rozwijającą się galerię. Jednym słowem by po najechaniu na galerię wyskakiwały podkategorie z miniaturkami. Muszę tak to zrobić bardzo proszę pomóżcie.