PDA

Zobacz pełną wersję : proste pytanie



arolst
15-05-2009, 10:08
takie zapewne dla wiekszosci proste pytanie:
mam juz zrobiana stronke (wszystko jest ok) jest obecnie na moim sewerze

np.:
www.serwer.com/newsite (http://www.serwer.com/newsite)

i teraz jezeli chce ta strone wrzucic na serwer i domene klienta to ktore pliki mam skopiowac ?? wszystko z newsite ?? czy moge czesc wywalic bo przeciez na newsite jest cala instlacja joomla!

używam joomla! od tygodnia i jak narazie dzieki forum jakoś ogarniam prawie wszystko :)

z góry dzieki za pomoc

hesar
15-05-2009, 10:27
pliki wszystkie (rozumiem ze folder install juz skasowales)
oprocz tego cala baze
ktos tu polecal komponent joomla pack - ja osobisice robie recznie ale ponoc ten ulatwia znacznie prace

arolst
15-05-2009, 11:05
czyli wchodze na ftpa sciagam all z ../newsite wyrzucam niepotrzebne template i wszystko to wrzucam na nowy serwer ?!
skopiowalem wszystko na serwer jako głowny podpiąć index.php ??

hesar
15-05-2009, 11:10
lepiej templatki odinstaluj zamiast kasowac pliki (teroretycznie nie ma to wplywu ale tak jest bezpieczniej)
poza tym reszta jest poprawnie

arolst
15-05-2009, 11:35
coś nie działa wrzuciłem na serwer i teraz jak wchodze na stronke to wyswietla pusta strone (nie ma żadnego błedu tylko białe tło) :(
a ta "cała baze" to skad kopiuje ??
obecnie po wrzuceniu na nowy serwer moge wejsc w panel administratora ale jak wchodze w cokolwiek dalej to znowu białe tło ... na serwerze na którym wszystko tworzyłem stronka działa ok.

hesar
15-05-2009, 11:37
na strone na nowym serwerze? skopiowales baze? zmeiniles wpisy w configurationa.php? skasowales zbedne pliki z konta hostingowega? skopiowales wszystkie pliki?

arolst
15-05-2009, 11:44
"skopiowales baze?"
skopiowałem cała zawarość folderu w którym zainstalowałem joomle

"zmeiniles wpisy w configurationa.php?"
nie juz zmieniam

"skasowales zbedne pliki z konta hostingowega?"
tzn które ??


"skopiowales wszystkie pliki?"
tak

arolst
17-05-2009, 13:29
witam
mam jeszcze pytanie baze danych sql tez musze skopiowac ??

i ktore pliki trzeba skasowac z konta hostingowego ??




z gory dzieki