PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena artykułu



piotreczek100
16-05-2009, 03:05
Witam
Mam pewien problem. Mianowicie zauważyłem jedną nieciekawą dla mnie rzecz. Przy ocenianiu artykułu wszystko jest ok, zrobiłem opcje, że tylko zarejestrowani moga oddać głos, ale..
Podczas próby ponownego zagłosowania na dany art wyskakuje mi informacja, że oddałem już głos na ten art ( po przynajmniej 72 godzinach) a druga sprawa to że gdy kolega z innego kompa zalogował się moimi danymi to bez problemu mógł zagłosować na ten sam artykuł.
Doszedłem do prostego wniosku, że problem lezy w IP, jednak po tym jak On oddał głos ja ponownie spróbowałem z mojego IP i okazało się, że znowu mogę ocenić art. Gdy robiliśmy takie testy oceniając raz z jednego raz z drugiego IP okazało się że można głosować na konkretny art co kilka sekund, natomiast, gdy minęło 3 doby bez oddawania głosów to mimo wszystko nie mogłem oddać głosu z kompa z którego oceniano ostatnio :( Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak rozwiązać ten problem? Pomoże mi się ktoś z tym trochę zabezpieczyć?
Zalezy mi na tym by użytkownik mógł oddać jeden głos w ciagu doby na dany art a tu jest problem, że jeśli w między czasie nie odda z innego IP to nie będzie mógł zagłosować nawet po tygodniu:(
Joomla 1.5.10
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziekuję za pomoc