PDA

Zobacz pełną wersję : powazny problem z wyswietleniem strony



gojira
17-05-2009, 13:36
Witam,

mam joomle wersje 153, i mialem virtuamart 113... sklep cos nie dzialal, dlatego postanowilismy usunac go i zainstalowac ponownie...
po odinstalowaniu, strona nagle przestala istniec, pojawia sie bialy obraz, a w kodzie zrodlowym widnieje jedynie:
<table class="blog" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td valign="top">
<table width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td valign="top" width="50%" class="article_column">

http://cursormedia.n0.nor.pl/

szablon: JSN_Epic_PRO

jest to dla mnie dziwne troche, ze z powodu odinstalowania komponentu niewymaganego do dzialania dzieje sie cos takiego, i nie za bardzo wiem jak to teraz ugrysc, jako ze z Joomla mam kontak od niedawna, wczesniej na innych cmsach dzialalem.

za wszelka pomoc bede wdzieczny

ps. staralem sie zainstalowac nowa wersje virtuamart wg instrukcji, ale nie pojawia sie nic nowego w komponetach, tak jaby nie dzialalo to.

pozdrawiam

malkowitch
17-05-2009, 16:46
A próbowałeś zainstalować nową wersję Joomla i nową wersję Virtuamart?

gojira
17-05-2009, 20:12
mowiac szczerze waham sie, poniewaz mamy tam juz cala mase artukulow. jezeli da rade zeby te artykuly skopiowac do nowej wersji, to jak najbardziej zrobie to... w takim razie pytanie dodatkowe czy da rade skopiowac po prostu folder a potem go dokleic do nowo zainstalowanej joomli ?

malkowitch
17-05-2009, 20:22
Prawdopodobnie któryś z plików uległ uszkodzeniu.
Jeśli nie próbowałeś to spróbuj od nowa wrzucić Joomla na serwer.
Zrób najpierw backup. tzn plików i bazy danych

następnie znajdź instalkę Joomla z identyczną wersją.
wrzuć wszystko na serwer poza plikiem configuration.php i katalogiem instalation

Jeśli tylko Virtuamart działa źle to spróbuj zrobić coś podobnego z katalogami:
/components/com_virtuamart
/administrator/components/com_virtuamart

gojira
17-05-2009, 20:23
aha, dziekuje bardzo, nie byle,m pewien czy tak mzona zzrobic, ale w takim razie zrobie wlasnie tak jak mowisz,

wielkie dzieki, pozdrawiam

malkowitch
17-05-2009, 20:25
Tylko nie zapomnij zrobić backup bo jak coś źle pójdzie to się darmo narobisz tylko.

gojira
17-05-2009, 20:26
wiem, juz zrobilem zanim napisalem tutaj na forum. dzieki wielkie jeszcze raz.