PDA

Zobacz pełną wersję : Podział artykułu na kilka stron



dom12345
17-05-2009, 18:08
Witam!

Wiem że ten temat był wielokrotnie opisywany ale ja już nie czaje dlaczego tak sie dzieje. Otóż posiadam joomle w wersji 1.5.9 i niemogę podzielić sobie artykułu na kilka stron. Oczywiście biorte artykuł <zmień> no i potem <podział strony> . Ale na mojej stronie nie widać żadnych efektów (strona główna).Sprawdzałem preferencje Nawigacja ustawiłem na pokaż i Przycisk „Więcej…» również. Zrobiłem to samo wchodząc <MENU> <MAIN MENU> i strona główna Parametry: komponentu też jak w preferancjach. Wchodziłem też na Dodatki Content - Pagebreak (http://needforspeedek.cba.pl/administrator/index.php?option=com_plugins&view=plugin&client=site&task=edit&cid%5B%5D=12) i tam wszystko też ustawiłem na tak ,już niewiem co mam robić . Wszystko jak najbardziej opublikowałem.

POZDRAWIAM

zwiastun
17-05-2009, 18:29
Widocznie masz jednak coś poustawiane nie tak. Podział artykułów na strony działa.

dom12345
17-05-2009, 18:38
No chyba że jest na to jakiś inny sposób ??

dom12345
18-05-2009, 15:24
Nareszcie udało mi się. Bo najpier trzeba było wybrać Przycisk „Więcej…» a potem dopiero robić podziałl strony.

Temat do zamknięcia

zwiastun
18-05-2009, 16:12
Wiesz co, może zrób sobie przerwę od zadawania pytań na forum, bo za chwilę się dowiemy, że by rozwiązać Two problem, to trzeba mieć Joomla! zainstalowanego.