PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja JomComment Pro v1.6.6



panprawda
17-05-2009, 18:43
Witam Serdecznie.

Zainstalowałem dodatek do Joomla! w wersji 1.5x obsługujący komentarze: JomComment Pro v1.6.6. Po instalacji tego dodatku w jego menu, otrzymuję informację:

Please add " <?php mosShowHead(); ?> " code within the <head> ... </head> tag in your current joomla template!

Moja templatka Joomla to DJ-0013.

Moje pytanie: w które miejsce jakich plików templatki wstawić ten kod, aby komentarze działały poprawnie?

papugam
17-05-2009, 22:06
Pisze wyraźnie wpisz pomiędzy znacznikami <head> .... </head>
Zrób kopie pliku indeks.php swojej templatki. Edytuj w dowolnym edytorze plik i znajdź w kodzie pierwszy znacznik <head> i po nim wpisz podany kod. Sprawdź co jest grane na stronie i czy to działa jeśli tak to masz problem z głowy jeśli nie to pisz wtedy co się pokazało albo daj link do strony..

panprawda
18-05-2009, 10:59
Pisze wyraźnie wpisz pomiędzy znacznikami <head> .... </head>
Zrób kopie pliku indeks.php swojej templatki. Edytuj w dowolnym edytorze plik i znajdź w kodzie pierwszy znacznik <head> i po nim wpisz podany kod.
Tak właśnie zrobiłem.


Sprawdź co jest grane na stronie i czy to działa jeśli tak to masz problem z głowy jeśli nie to pisz wtedy co się pokazało albo daj link do strony..

Niestety - nic się nie pokazało. Hmmm... nie wiem o co z tym chodzi.

ppilus
18-05-2009, 11:31
Odpowiedz sobie:
1. Czy JomComment Pro 1.6.6 jest dla Joomla! 1.5.x ? (powinieneś info znaleźć w paczce instalacyjnej)
2. Czemu kupiłeś starocie skoro aktualne wydanie to 3.0 ?
3. Z tego co wiem dla płatnych dodatków bez problemu jest dostępna pomoc :)

panprawda
18-05-2009, 12:01
Dopiero teraz zajrzałem na innego maila i proszę o zamknięcie tego tematu/przeniesienie do nieaktualnych: mam już aktualną wersję komentarzy, która działa wyśmienicie. Dziękuję za pomoc a w szczególności za ostatni komentarz, który zmusił mnie do myślenia i dzięki niemu, kiedy miałem już pisać maila, okazało się, że mam na skrzynce rozwiązanie problemu :)