PDA

Zobacz pełną wersję : Course Manager problemy



mr_jacek
18-05-2009, 12:34
Witam! Nabyłem niedawno Course Manager - biedny komponent, ale miałem nadzieję, że funkcjonalny (nadal mam). Przetłumaczyłem na polski, sformatowałem itd. Ale mam 2 nast. problemy i chciałbym poprosić o pomoc.
1. Rezerwacja powinna przychodzić na maila i przychodzi, ale w tresci jest tylko: NEWBOOKING_MSG1NEWBOOKING_MSG2NEWBOOKING_MSG3NEWBO OKING_MSG4
Załączam php od rezerwacji

2. Chciałbym zmienić format daty bo teraz jest np. 4 Jun 09.
Z góry dziękuję za pomoc lub podpowiedzi bo nie wiem czy ktoś używał w ogóle tego komponentu

zwiastun
18-05-2009, 16:57
Nabyłeś, czyli płaciłeś?
Nie lepiej było skorzystać z com_seminar

mr_jacek
18-05-2009, 17:26
"Nabyłeś, czyli płaciłeś?" to też jest jakaś odpowiedź... pomijając czy kulturalna. Ale dobrze wiedzieć o innym rozwiązaniu, tylko lipa bo jeśli się wykosztowałem bezsensu.

mr_jacek
18-05-2009, 17:45
A czy przy com_seminar jest możliwość zapisów on-line? wybór z listy - rezerwuj. Wydaje się, że nie, ale może na to też jest jakiś sposób?

mr_jacek
18-05-2009, 17:48
Przepraszam, w ustawieniach było wyłączone, oczywiście jest możliwość:)

zwiastun
18-05-2009, 18:00
"Nabyłeś, czyli płaciłeś?" to też jest jakaś odpowiedź... pomijając czy kulturalna.
??? Ja chyba żyję na jakimś innym świecie. Możesz objaśnić, co masz do zarzucenia temu pytaniu.
Coraz częściej odnoszę wrażenie, że co drugi użytkownik ma jakiś problemy z rozumieniem zwykłego języka polskiego!

mr_jacek
18-05-2009, 21:14
Miło, że dzielisz się wrażeniami, ale to pytanie było niezbyt kulturalne. Skoro komponent jest commercial to jak go inaczej nabyć? O co chodziło w pytaniu dalej nie wiem (?)

Finwe
26-05-2009, 11:04
Zainstalowałem sobie com_seminar, ale nie wyświetla mi polskich znaków. Dziwne, bo ja mam 1.5 UTF-8 i w ustawieniach dodatku też wpisałem takie kodowanie. Ktoś z Was miał też taki problem?

zwiastun
26-05-2009, 13:26
Miło, że dzielisz się wrażeniami, ale to pytanie było niezbyt kulturalne. Skoro komponent jest commercial to jak go inaczej nabyć? O co chodziło w pytaniu dalej nie wiem (?)
Czytać umiem! Natomiast Ty masz chyba jednak problem z rozumieniem tego co piszesz, bądź co czytasz. Nabyć niekoniecznie znaczy kupić, a nabyty niekoniecznie znaczy komercyjny. Zatem co najmniej trzykrotnie okazałeś się pełen kultury, dwa razy kultury bycia, raz kultury języka!