PDA

Zobacz pełną wersję : komponent com_media na stronie głównej



baaleo
19-05-2009, 11:40
Witam,
czy da się zastosować komponent com_media np na stronie głównej tak aby użytkownicy mogliby przeglądać zawartości folderów na serwerze.
Proszę o podpowiedź, być może są jakieś moduły, komponenty które umożliwiają przeglądanie zawartości serwera. Mam ok. 100 plików w formacie .doc i .pdf i chciałbym to udostępnić userom do wglądu.
Pozdrawiam

zwiastun
19-05-2009, 15:32
To nie jest dobry pomysł. Do wglądu równie dobrze możesz udostępnić za pomocą komponentu, który nie wpuszcza bezpośrednio na serwer. Ostatnio ktoś na forum udostępniał tłumaczenie bodaj do JM Loader. Ale to może być też docman czy remository

baaleo
20-05-2009, 10:30
Rzeczywiście może pomysł nie najlepszy ale zależy mi żeby udostępnić około 100 plików w nie naruszonej formie. Komponentu JM Loader nie mogę nigdzie odnaleźć mogę prosić o link... Remository zainstalowałem ale ma problem z hurtowym importem plików, nie rozpoznaje rozszerzeń plików. Docman mi się nie chce zainstalować (joomla 1.5.9).
Znalazłem dodatek JX List Files ale wyświetla on tylko pliki bez folderów zagnieżdzonych tj. podrzędnych.
Czy są jeszcze jakieś inne rozwiązania?