PDA

Zobacz pełną wersję : jaki moduł zainstalować??



adlibitum
20-05-2009, 22:00
Witam.Potrzebuje moduł prosty który spełni nastepujace wymaganie:chciałbym zrobic mozliwosc wprowadzania (rejestrowania) przez ludzi którzy wejda na strone linków z tytułem i krótkim opisem swojej strony.Na stronie chce utworzyc spis obcych stron o podobnej tematyce...z tym ze nie moze byc to sobi2 poniewaz juz to wykorzystuje i nei moze byc adsmanager bo tez juz wykorzystuje na stronie... jakis inny prostrzy modulik który w zasadzie bedzie podobny np do ads manager ale prostrzy.administrator powinien miec mozliwosc zatweirdzanai dodawanych wpisów...dziekuje bardzo i prosze o mozliwei szybką pomoc...
dodam, ze dla jommla 1.5
przegladałem wiele modułów ale wiekszosc sie instaluje z błedami i nie działaja do konca poprawnie

Dylek
21-05-2009, 08:55
Przeciez instalacje SOBI mozna klonowac, skoro Ci pasuje ten komponent do Twojej wizji.

adlibitum
21-05-2009, 10:13
a sa jakies dobre pomoce do tego bo kiedys o tym czytałem(kolnowanie sobi) to bez dobrego opisu nie poradze sobie...
:)
z drugiej strony to czy jest sens az klonowac sobi2, nie ma nic prostrzego bo bedzie poprostu pozwalało dodawac linki swoich stron przez internautów, które tylko bedzie zatwierdzał admin lub nie...??

adlibitum
22-05-2009, 10:58
dzieki za pomoc... juz nalazłem...
moj problem rozwiązały zakładki weblinks...
tylko musze poszperac jak zblokowac pole wyboru publikowania na stronie (tak/Nie) podczas dodawania wpisu, tak aby dodany wpis po dodaniu przez uzytkownika nie był widoczny na stronie...dopiero admin go bedzie zatwierdzał
jakby ktos juz cos takiego robił to bede dźwięczny :)pozdrawiam