PDA

Zobacz pełną wersję : multithumb nie pokazuje lightbox'a



miszka
21-05-2009, 19:18
Witajcie,

Zalapalem zonka i nie potrafie sobie z tym poradzic.

http://www.silesia-events.pl/pl/o-nas/o-nas.html - nie pokazuje sie lightbox (greybox np tak).

Sprawdzilem sciezki do skryptow - zgadzaja sie.

O so chosi ?

MT w wersji 2.0 beta 1.3

Pomozecie obywatele ?:)

Jola
21-05-2009, 21:09
Ja tu widzę tego winowajcę: jquery-1.js
Pozdrawiam

miszka
21-05-2009, 22:10
Ja tu widzę tego winowajcę: jquery-1.js
Pozdrawiam
Hm.... no tak, o tym nie pomyslalem.

Masz moze jakis pomysl jak dziada obejsc ?

Jeszcze jeden zonk ..... mam swoj modul, ktory wyswietla menu. I kiedy ustawiam w adminie miejsca w menu, gdzie ma byc wyswietlany to nie wyswietla sie w ogole - dziala tylko jak zaznacze "wszystkie"?

Jola
21-05-2009, 22:33
Najpierw musisz wiedzieć z czym powiązany jest ten dziad-plik.

miszka
22-05-2009, 07:02
Najpierw musisz wiedzieć z czym powiązany jest ten dziad-plik.

Wiem z czym jest ;) Ale niespecjalnie moge z tego zrezygnowac ;)

No i czy mozesz pomoc z modulami ? A raczej ich wyswietlaniem.

M.

j00styna
24-05-2009, 12:23
może w index.php w określonej templatce nie masz wpisanego tego modulu.

co do lightboxa mi pomoglo w wyswietlaniu wpisanie tych linijek do index.php w temlatce:

<script type="text/javascript" src="/mambots/content/multithumb/lightbox/js/prototype.js">***********
<script type="text/javascript" src="/mambots/content/multithumb/lightbox/js/scriptaculous.js?load=effects">***********
<script type="text/javascript" src="/mambots/content/multithumb/lightbox/js/lightbox.js">***********
<link rel="stylesheet" href="/mambots/content/multithumb/lightbox/css/lightbox.css" type="text/css" media="screen" />
<script language="JavaScript" src="/mambots/content/multithumb/multithumb.js" type="text/javascript">***********

tam gdzie są gwiazdki powinno byc </ script> tylko nie wiem czemu mi się nie wyświetliło...
aha i te linijki w sekcji <head>

Jola
24-05-2009, 17:20
@miszka - problem z modułem. Dzieje się coś dziwnego - szukasz przyczyny - sprawdzaj działanie na "czystej" Joomli. Powyłączaj (odinstaluj) wszystkie cudowne ulepszenia. Jeśli nadal coś jest nie tak - można szukać przyczyny. Jest tylko mały kłopot - nie wiem jak inni ale moje zdolności telepatycznego zaglądania w cudze serwery są ograniczone do dość małej odległości :).
Chyba jesteś zbyt daleko, albo podałeś za mało informacji ;).