PDA

Zobacz pełną wersję : chronocomment a link z banera



papugam
23-05-2009, 11:17
Witam Serdecznie.
Zauważyłem u mnie na stronce postawionej na joomli ver 1.5.9 dziwny problem. W banerze z boku mam wstawiony link do kategorii. Czyli kliknięcie na baner wyciąga całą tą kategorie w formie blogu. I teraz tak jeśli mam w main_menu link do tej kategorii to wszystko gra i jest poprostu super. Jeśli wyłącze i nie mam w menu tej kategorii lub jest nieopublikowana zaczyna się problem. Po kliknięciu w baner powinna mi wyskoczyć cały kategoria a tutaj na początku jest nazwa kategorii (mimo że jest wyłączanie tytułów) potem kolejna linia to chronocoment wstawka "czytaj komentrze" (jak na to kliknę to oczywiśćie wywala błąd 404) i dpoiero pod spodem są artykuły. I tak dzieje się ze wszystkimi kategoriami (sprawdzałem na innym banerze i innej kategorii). Docelowo mam mieć kilka takich kategorii umieszczonych w banerach i tutaj możę być problem bo po to mam baner żęby nie trzeba bylo umieszczać w menu. Teraz to posztukowałem więc nawet linka nie ma sensu dawać. Czy ktoś spotkal się z takim problemem.

Pozdrawia
Michał

Jola
23-05-2009, 19:04
Spróbuj dodać te konieczne pozycje menu - jako opublikowane - do innego menu, które nie jest publikowane na stronie (np nie ma takiej pozycji w templatce).

papugam
23-05-2009, 20:38
dokładnie tak to zrobiłem wpadłem na to 3 godz temu i chodzi. Ale dzięki za podpowiedz.
Michał