PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetla się baner w firefoxie



hizel
23-05-2009, 22:46
Mam templetke Ja Fagus i problem taki jak w temacie. W IE jest wszystko ok a w frefoxe w miejscu banera puste miejsce, proszę o pomoc, jak to poprawić?

zwiastun
23-05-2009, 23:16
wyłącz blokowanie banerów albo dodaj witrynę do zaufanych

hizel
23-05-2009, 23:25
Do tej pory nie używałem firefoxa i nie wiedziałbym że nie widać banera w firefoxie gdybym nie zobaczył strony w firefoxie u znajomego, dlatego szukam rozwiązania żeby bez wyłączania blokowanie banerów, baner (chodzi o logo strony nie reklama) zawsze był wyświetlany. Ja używałem do tej pory tylko Maxthona.

magdaa
24-05-2009, 01:30
daj linka i na przyszłość zainstaluj dodatkowo inne najpopularniejsze przeglądarki ...a tak na marginesie ... zdaje się, że ten szablon jest komercyjny ?

hizel
24-05-2009, 14:32
www.dekoracje.rox.pl

magdaa
24-05-2009, 15:22
IE 8 , FF, Opera - na żadnej z tych przeglądarek nie widać u mnie tego, o czym piszesz. Wydaje mi się, że na pozycji Top powinien wyświetlać się moduł. Sprawdź, jaki moduł masz przypisany do pozycji top i czy jest on włączony.

Jeszcze jedno - nie wiem, na jakich zasadach Joomlart udostepnia szablony, ale poczytaj licencje i sprawdź, czy faktycznie możesz w stopce dokonać wpisu: Designed by HIZEL TEAM. No i skoro masz szablon z klubu - to przedstaw problem autorowi.

hizel
27-05-2009, 00:04
Do pozycji TOP nie jest przypisany żaden moduł. :confused: