PDA

Zobacz pełną wersję : Edytowanie i usuwanie ogłoszeń - marketplace



rafales
24-05-2009, 12:57
Komponent marketplace śmiga, ale jedno co mi się nie podoba to to, że każdy autor ogłoszenia może usunąć lub zmienić w dowolnym momencie swoje ogłoszenie. Czy da się to jakoś przyblokować?
Mam zaptaszoną opcję, że zanim coś pierwszy raz będzie opublikowane, musi przejść przez moje ręce.
Ale widzę, że (testowałem to na dwóch userach registred) każdy, kto da ogłoszenie, ja je opublikuje to może potem już je dowolnie modyfikować. Jak to zmienić? Tzn chodzi mi o to, żebym miał nad tym pełną kontrolę.

seba.adm
24-05-2009, 14:43
Po tym jak użytkownik doda ogłoszenie, zaloguj się na zaplecze,
Komponenty -> Marketplace -> Ogłoszenia. Następnie wejdź w edycję ogłoszenia (które zostało dodane) znajdź pole "ID Użytkownika / Użytkownik" i wykasuj pole z ID, a następnie Zapisz. Ogłoszenie dalej będzie widoczne, a użytkownik nie będzie miał możliwości edycji lub usunięcia ogłoszenia. W tym momencie przy ustawieniu opcji publikacji ogłoszeń przez Ciebie, otrzymujesz pełna kontrolę w zarządzaniu ogłoszeniami.

rafales
24-05-2009, 15:43
Po tym jak użytkownik doda ogłoszenie, zaloguj się na zaplecze,
Komponenty -> Marketplace -> Ogłoszenia. Następnie wejdź w edycję ogłoszenia (które zostało dodane) znajdź pole "ID Użytkownika / Użytkownik" i wykasuj pole z ID, a następnie Zapisz. Ogłoszenie dalej będzie widoczne, a użytkownik nie będzie miał możliwości edycji lub usunięcia ogłoszenia. W tym momencie przy ustawieniu opcji publikacji ogłoszeń przez Ciebie, otrzymujesz pełna kontrolę w zarządzaniu ogłoszeniami.

ok. Zadziałało :-), kolejny punkt dla Ciebie mistrzu.