PDA

Zobacz pełną wersję : djcatalog - problem



HUDis
26-05-2009, 03:41
Witam wszystkich
Próbuję zainstalować component djcatalog + moduły djcatalog, djcatproducers i djfrontpage. Instalacja się udaje, natomiast przy próbie wejścia w ustawinia komponentu pojawia się w czystym oknie przeglądarki taki tekst:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /home/hudis/public_html/brakujacyelement.pl/administrator/components/com_djcatalog/views/categories/tmpl/helper.php on line 35

Bardzo proszę o pomoc bo bardzo by mi się przydał ten komponent na mojej stronie. Używam cmsa joomla w wersji 1.5.10.

pozdrawiam i z góry dziękuję
HUDis

AndrzejH
26-05-2009, 08:01
A jaka jest wersja php na twoim serwerze?

michalo
26-05-2009, 09:13
@HUDis: ten błąd pojawia się w wersjach PHP 4.x i starszych. Na chwilę obecną, do poprawnego działania wymagany jest PHP 5.x

HUDis
26-05-2009, 10:22
mam wersję PHP 4.4.8
Czyli tzw. **************** blada? W tej wersji ten komponent nie ruszy?

HUdis

michalo
26-05-2009, 10:25
niestety nie :( Pogadaj z hostingiem, może zrobi upgrade...

HUDis
26-05-2009, 12:54
Obawiam się że lepiej będzie zmienić hosting ;-)
Dziękuję za wyjaśnienie.
(zrobiłem próby na na PHP 5.x i oczywiście działa)

pozdrawiam
HUDis

rossa
26-12-2010, 17:14
Witam. U mnie jestPHP-5.2.14 i DJCatalog nie działa. Nie wiem w czym problem: nie mogę dodać kategorii a co za tym idzie produktów ponieważ pojawia się komunikat o błędzie zapisu. Dodatkowo moduły wyświetlają się nie prawidłowo po za jednym "producenci" w jednym z nich "kategorie" widnieje komunikat: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/autoas.vot.pl/public_html/modules/mod_djcategories/helper.php on line 110

I za nic w świecie nie wiem co tym dalej począć. Może ktoś wszystko wiedzący pomoże a może nie???

Pozdrawiam

Desperat