PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca - układ galerii, układ zdjęć wyświetlanie



abbadona
26-05-2009, 12:07
Witam,
zainstalowałem Phoca 2.2.4 na Joomla 1.5.10. Potrzebuję przerzucić z niegdysiejszego Zoom Gallery kilkadziesiąt galerii.
I mam szereg problemów:
1. miniatury zdjęć w galeriach wyświetlają się jedno pod drugim - w preferencjach gdzie się tylko dało włączyłem 3 kolumny i nic...
2. przy włączonym piclens pojawiają się obrzydliwe podpisy np.: "phocagallerypiclens 4-phocagallerypiclenscode-folder_2009/pic_2009_01.jpg" przy czym nie mogę znaleźć opcji gdzie to wyłączyć
3. po kliknięciu na zdjęcie otwiera sie ono w zupełnie "czystym" pełnym oknie - jakby w ogóle poza szablonem strony, z ikonkami nawigacji poniżej (mam nadzieję, że jasno to opisałem)
4. wczytywać tematy mogę sobie dowolne i dowolną ilość razy - nic to nie zmienia w kwestii wyglądu wyświetlania galerii i zdjęć

ps. dodam, że preferencje Phoca przeglądałem już tyle razy, że słabo mi się robi na sam widok tego okienka i jestem w "kropce" konfiguracyjnej

ps 2 ponadto zainstalowane mam: Phoca Gallery Slideshow Plugin, Phoca Maps Plugin, Phoca Gallery Plugin, Phoca Gallery Random Image Module

abbadona
01-06-2009, 02:28
Nio, to sobie sam odpowiem, może komuś się przyda...
- musiałem "odkleić" sie od swojej ukochanej templatki jeszcze z mambo, która blokowała i Phoca i JG.
Teraz wszystko działa.