PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana strony błędnego logowania



mkarach
29-05-2009, 13:34
Witam,

Mam taki problem. mam logowanie na stronie glównej( w prawej stronie menu),a na głównej jest virtuemart.I mam pytanie gdy klient sie błędnie zaloguje to wyskakuje : "Nazwa użytkownika i hasło są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta." i poniżej mam stronę główną, a chciałbym aby miał możliwość ponownego zalogowania, bez znów wklepywania danych w prawe menu. Gdzie mam tego szukać, a aby dać linki "rejestracja" ponowne logowanie ? Ma żródle strony widze coś takiego.



<dl id="system-message">
<dt class="error">Błąd</dt>
<dd class="error message fade">
<ul>
<li>Nazwa użytkownika i hasło są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta.</li>
</ul>
</dd>
</dl>


Chciałby też dodać do zdania "Nazwa użytkownika i hasło są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta" coś takeigo .Spróbuj zalogować sie ponownie lub zarejestruj się.

jak mam to uczynić?

Jola
01-06-2009, 19:52
Jeśli używasz standardowego modułu logowania Joomli masz możliwość ustawienia "Skocz po zalogowaniu do". W module VirtueMarta logowania nie ma takiej możliwości, ale można dodać przekierowanie na wybraną stronę.

$link = 'index.php?option=.......";
$mainframe->redirect( $link );

mkarach
02-06-2009, 09:59
WYłaczyłem moduł logowanie wbudowany w component Virtuemart i zainstalowałem moduł mod_virtuemart_login. Jak stronę wylogowania ustawiłem stronę główną i smiga.pozdr