PDA

Zobacz pełną wersję : Aplety na pozycji modułów



andrzej61
31-05-2009, 09:14
Za pośrednictwem czego i jak można, jeśli można, wstawić aplety zewnętrzne jako moduł na pozycji modułu? Na przykład pogoda ale zewnętrzna, nie z modułu Joomli, czy kursy walut czy inne? Jako Javascript, php są i nic nie wychodzi. Te moduły opisane jako mogące wyświetlać any code nie działaja. To znaczy działają tak, że powstaje biały ekran zamiast strony.

Sova
31-05-2009, 12:37
albo wyłącz edytor wstawiając kod w nowy moduł - albo użyj takiego magicznego przycisku w używanym edytorze, który pozwala wstawiać kod html... powinno pomóc

andrzej61
31-05-2009, 13:15
To z wyłączeniem sprubuję, choć nie wiem czy kiedyś nie próbowałem i fiasko. Ale żeby przycisk html? To już Mało kto wie że tak się wstawia. :D Fakt jest taki że aby się wszelkie kody czy pluginy z tagami realizowały na pozycjach modułów to trzeba cudu. Nie ma ustawień filtrowania tak jak na contencie. A jest kilka modułów które są reklamowane że dają takie możliwości, tylko że żaden nie działa. I teraz jest tak, że gorzej niż w Joomli 1.9.x z tym. Gość co robił JCE powiedział na forum JCE, że to jest sprawa Joomli a nie wina edytora.
Jak ktoś taką opcję wyłączył to zdaje mi się że celowo z jakichś względów.
A myślenie w ogóle jest słabą stroną Polaków. Co poradzić. :p
Sĸórkę chyba trzeba dać nową na forum bo tę co jest jedzą robaki os środka monitora. To nie od mojej strony bo się nie rozgniata. Mól forumowy.