PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena strony:)



Michalo1994
01-06-2009, 16:59
Oceńcie moją www: www.zagadkowo.boo.pl

nikszal
01-06-2009, 18:39
Dla kogo jest ta strona? Dla zarejestrowanych? Zagadka 30 (http://www.zagadkowo.boo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=184:zagadka-30&catid=41:28-34&Itemid=96). O ile wiem w google można częściej znaleźć rozwiązania "zagadek" niż same zagadki.

Michalo1994
01-06-2009, 18:43
Dziękuje za ocene, jesteście świetni:confused:

GOGOKOM
01-06-2009, 19:31
baner reklamowy wychodzi za stronę
daty przy artykułach świadczą o starej stronie zmieniane niedawno - zbędne informacje
Latest News, Home, Popular - spolszczył bym
pod szukaj sporo miejsca przez shoutbox i reklamę - czegoś mi tu brakuję
szukaj nie do znalezienia
kontakt - jakiś formularz nie każdy chce uruchamiać swoją pocztę data też zbędna
jakieś logo opracuj
kolory twoja sprawa
pod Header.jpg coś przebija

moje skromne zdanie
powodzenia

Sova
02-06-2009, 04:53
prócz tego co powyżej:
1 jak już mam rozwiązywać zagadki - a zrobię wszystkie to chciałbym zobaczyć w rankingu, że jestem najlepszy -np pod względem szybkości ich rozwiązania lub ilości rozwiązanych
2 banner?
3 przyjazne adresy
4 dostęp do części zagadek tylko dla zalogowanych? takie rzeczy to w dzisiejszych czasach tylko na naszej-klasie / niech ludzie sobie rozwiązują zagadki - ale jak chcą żeby ich wyniki się wyświetlały załóż konto -> wracamy do pkt 1
5 wybacz ale:

Ci którzy do godz 22.30 dzisiejszego dnia wyślą przynajmniej 2 zagadki ...zostaną wyświetleni na stronie głównej przez 2 misiące, jako najaktywniejsi

- co ma wysyłanie zagadek do aktywności w serwisie?
aktywni to aktywni, a ci co podesłali zagadki to osobna sprawa (dział)

6 jednolity kolor wpisów/notek - strona to nie plakat - musi być czytelna

Bazyl
02-06-2009, 07:43
6 jednolity kolor wpisów/notek - strona to nie plakat - musi być czytelna

Na to zwracałem uwagę w poprzedniej odsłonie oceny strony, ale - jak nadal widać - nieskutecznie.

Pracy włożyłeś sporo, uparty jesteś, jeszcze trochę i będzie ok.

Sova
02-06-2009, 12:38
@Michalo1994
właśnie - żebyś nie zniechęcał się - ogólna ocena nie jest taka zła... staramy się zwrócić tu Twoją uwagę na istotne detale, które jednak rzutują na całość postrzegania strony

papugam
04-06-2009, 21:16
Czy ja dobrze pamiętam ale za ocenę tej strony dostałeś bana a my po uszach i napisałeś wtedy fajnie do nas ze masz nas ......
I tydzień bana widze nie poszedł na marne przemyślałeś. Życie uczy pokory...

Michalo1994
04-06-2009, 21:44
Chciałbym zrobiic takie coś gdzie liczy czas i sa wyswietlani top uzytkownicy, ale chyba nie ma takiego komponentu, a sam nie zrobie;(

pyziak
04-06-2009, 23:57
nie generuje pdf , stary problem z fontami, albo napraw, albo wyłącz

papugam
05-06-2009, 11:06
widzę że stronkę poprawiłeś na plus. Baner ok stronka już jest naprawde dobra przyczepił bym się do dwóch rzeczy takich wizualnych:
1. Nie potrzebne jest nad last news i popular to Home (chyba jakiś tytuł) wyrównaj te dwa moduły z zagadkowicze będzie ładnie grało
2. Kolor czcionki w artykułach, było już o tym ale mnie to razi nie wiem jak chcesz już mieć kolory różne to spróbuj dobrać mniej rażące.
Stronkę oceniam wysoko ale fakt pasował by ranking graczy ale też nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może jest jakiś komponent do zliczania napisanych art przez użytkowników i takie ich pozycjonowanie i da się go jakoś przepisać.
pozdrawia
Michał

markuss7
13-06-2009, 11:21
Cześć, mam pytanie dotyczące górnego menu Twojej stronki. Jakiego modułu/komponetu użyłeś do zrobienia tego menu? (Strona Startowa, Kontakt, Zaloguj)?

pyziak
14-06-2009, 00:30
soory, ale ani na trzeźwo ani po piwie nie jestem w stanie zrozumieć twego pytania, jakbyś poczytał choć odrobinę to byś wiedział jak się robi menu, myślę że chodzi ci po pozycje a nie komponent ;) tu mała dopowiedz resztę wyczytaj ;]
http://www.zagadkowo.boo.pl/index.php?tp=1

markuss7
14-06-2009, 14:05
Eh, chyba słabe trunki pijesz;-). A tak na poważnie to myślałem ,że jest jakiś moduł lub komponent jak np. SWmenu w którym da radę zrobić menu na pozycji TOP czyli, szczyt (chyba dobrze rozumuję?). Bo próbowałem używac różnych modułów do robienia menu ale mogłem ustawić tylko pozycje left lub right bo jak ustawiałem top to nic nie było, żadnego menu. I z tąd właśnie było moje pytanie. Natomiast zmieniałem szablon stronki na Jommla Purity, ustawiłem, ustawiłem hornav i jest to o co mi chodziło, czyli o menu poziome na górze. Oki...popróbuję teraz z innymi szablonami.
Dzięki za podpowiedź.

pyziak
14-06-2009, 15:18
za mocno sugerujesz się nazwą TOP, może takiej pozycji nie być w szablonie, więc najpierw sprawdź jakie pozycje masz i gdzie one się znajdują i przypisz odpowiednią.
Jeżeli chodzi o różne moduły czy komponenty do menu to oczywiście jest wiele takich rzeczy : http://extensions.joomla.org/extensions/structure-&-navigation/menu-systems

markuss7
14-06-2009, 17:30
Myślałem, że TOP odnosi się wszędzie tak samo tak jak left lub right, czy też bottom. Dzięki za sugestie odnośnie pozycji w szablonie bo nie przyszło mi do głowy ,żeby to sprawdzać.(błędnie założyłem ,że wszędzie jest tak samo) łatwiej by było , prawda?:-)

pyziak
14-06-2009, 18:48
no widzisz jak to jest ;) z left i right też nie jest tak do końca jak myślisz bo są templatki o układzie licząc od lewej : miejsce na artykuły (bodajże conntent się nazywa) pozniej po prawej kolumna left i obok right, nie nazeży się sugerować bezpośrednik tłumaczeniem wyrazu to tak jak w odzieży Top to lekka koszulka na ramiączkach a sugerując się tłumaczenie Top- góra powinna być czapka ;)
Pozdrawiam.

markuss7
14-06-2009, 19:53
Dokładnie, jak zrobisz podgląd danego szablonu to dopiero widać o co kaman w ustawieniach na stronie , co szablon to inna polityka.
Dzięki raz jeszcze.
Pozdrawiam