PDA

Zobacz pełną wersję : avatary, uzytkownicy i komentarze



biedron
02-06-2009, 13:14
Witam

Na początku powiem, z reka na sercu i na grób mojej matki przyrzekam, że szukałem, kombinowalem i próbowalem itd. lecz poległem..

Posiadam joomla! 1.5, chciałem poszerzyć konto użytkownika o parę nowych funkcji (choć w zupełności wystarczą mi prywatne wiadomości oraz avatary) do czego uzyłem ostatniego Community Builder + avatar/gravatar (wiem, że ten drugi nie jest specjalnie niezbędny), do tego chciałem dodać opcje komentarzy w newsach do czego użyłem yvcomment, i naprawde, próbowałem to ze sobą poączyć i nie dałem rady =/ tzn. niemal osiągnąłem sukces, lecz w komentarzach nie było znów widać avatarów (po innych kombinacjach juz nawet zgłupiałem, bo opcja komentarzy była raz dostępna raz nie) =/ już nie chodzi o to, że chce korzystać z tych komponentów, może poprostu jesteście wstanie polecić mi cokolwiek, bym mógł userom dać możliwośc komentowania newsów, pisania do siebie wiadomości oraz ładowania swoich avatarów, które to w komentarach będą widoczne?

Bardzo bym prosił i dziękuję.

PeFik
02-06-2009, 15:34
a może by tak zainwestować w jom comment? ( http://www.azrul.com/products/jom-comment.html ) - 20 lub 35$ - i po problemie

a na dokładkę Jom Social ?