PDA

Zobacz pełną wersję : Brak miniatur nowo dodanych produktów.



mandragor
02-06-2009, 20:32
Witam.

Nie dawno zainstalowałem nowy szablon i pojawił się poważny problem. Miniatury nowo dodanych produktów nie wyświetlają się w żadnych modułach-pokazuje się opis, cena itd. Nie wyświetla się żaden obraz-nawet domyślny(no-image) jest tylko ramka.
Problem byłby w miarę oczywisty gdyby nie dotyczył tylko samych modułów.(produkty w promocji, przykładowego produktu itp.)

Myślałem, że moja JOOMLA ma problem z tworzeniem miniatur, okazało się, jednak, że w szczegółach produktu(flypage), są piękne miniaturki.
Nie wiem , gdzie szukać problemu, nie wiem w których plikach powinienem znaleźć odpowiedni wpis. Przeszukałem ogromną ilość plików i nie znalazłem istotnych różnic, chyba, że coś nieumyślnie zignorowałem.
Wszystko inne działa bardzo dobrze:( :(
Zmiana szablonu na stary w panelu administracyjnym nic nie daje.

Jola
03-06-2009, 04:07
Zobacz w podglądzie źródła strony jaka jest tworzona ścieżka do miniaturek, a jaka do szczegółu produktu.

mandragor
03-06-2009, 14:40
Witam.

Dziękuję za odpowiedź. Znalazłem linki do miniatur i w kierują do tego samego katalogu, są tylko inaczej zapisane(może tu jest problem). W załączniku przesyłam fragmenty ze źródeł. Może powinienem pogrzebać w plikach PHP show_image_in_imgtag.php?.
Wydaje mi się,że przy szczegółach produktów z tego pliku nie korzysta.