PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - wyszukiwarka



klotho
04-06-2009, 14:16
KUNENA 1.0.10

Witam. Mam zainstalowaną wersję Joomla 1.5.11 oraz forum Kunena 1.0.10 - jak dotąd żadne forum dla Joomla 1.5 nie działało aż tak bezproblemowo :)
Jedyny błąd jaki udało mi się odnaleźć to błąd przy wyszukiwarce. Pojawia się komunikat (mimo poprawnego rezultatu wyszukiwań):

Warning: mb_substr(function.mb-substr) []: Unknown encoding "" in /components/com_kunena/class.kunena.php on line 1292

Prawdopodobnie chodzi o kodowanie utf8 przy pisaniu postów. Jeśli ktoś zauważył ten problem i rozwiązał to proszę o pomoc.

klotho
04-06-2009, 18:48
Na forum Kunena znalazłem rozwiązanie. Wyszukiwarka działa bez problemu. Wystarczy podmienić plik class.kunena.php znajdujący się w components/com_kunena/
(dla bezpieczeństwa zrób kopię podmienianego pliku)

Załącznik zawiera plik class.kunena.php (wypakuj i zastąp)
a tutaj post (jeśli ktoś chce pobrać bezpośrednio stamtąd):
http://www.kunena.com/forum?func=view&catid=92&id=16708&limit=10&start=20

klotho
04-06-2009, 19:15
Najnowsza wersja Community Builder ma w zasadzie współgrać z Kunena 1.0.10 i w sumie w jakimś stopniu współgra (tak na 95 procent) :)

Jeśli chcemy mieć tabele forum w profilu CB użytkownika to wszystko jest niby ok, ale nie działają dobrze guziki "usuń z subskrypcji" i "usuń z ulubionych" pojawia się błąd:

błąd przy usuwaniu subskrypcji z tabeli w CB
Catchable fatal error: Object of class stdClass could not be converted to string in /components/com_comprofiler/plugin/user/plug_cbsimpleboardtab/cb.simpleboardtab.model.php on line 189

błąd przy usuwaniu z ulubionych z tabeli w CB
Warning: CBForum-unfavThread SQL errorDB function failed with error number 1146
Table 'użytkownik1.jos__favorites' doesn't exist SQL=DELETE FROM `jos__favorites` WHERE `userid` = 62 AND `thread` = 3
SQL = DELETE FROM `jos__favorites`
WHERE `userid` = 62
AND `thread` = 3 in /components/com_comprofiler/plugin/user/plug_cbsimpleboardtab/cb.simpleboardtab.model.php on line 233