PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wstawianiem obrazka do artykułu od front-endu



Dakota
04-06-2009, 17:52
witam.....

joomla 1.5.10
mam taki problem...uzytkownik ma nadane najwyższe prawa od strony frontu, jak chce dodać sam artykuł (bez obrazka) to wszystko jest ok.... sprawa się komplikuje, gdy chce dodać obrazek do arta... klika na przycisk "grafika".... pojawia się okienko na przyciemnionym tle ale jakieś dziwne.... przyciski "wstaw", "w górę" są nieaktywne

proszę o pomoc doświadczonych joomlowców :)
dla zobrazowania problemu przesyłam zrzut ekranu

zapomniałam dodać, że korzystam z komponentu sh404SEF..... może tu jest pies pogrzebany... :)

Dakota
09-06-2009, 01:19
naprawdę nikt nie ma takiego problemu?
czy nikt nie zna rozwiązania...... dodam, że po wyłączeniu komponentu sh404 sef sprawa wygląda tak samo.....

Jola
09-06-2009, 04:30
Czy po zaznaczeniu obrazka wyświetla adres grafiki?
Jak działa okienko insert/edit image edytora?

blake
26-07-2009, 13:42
Dakota czy znalazles moze rozwiazanie? Mam identyczny problem, od 3 dni szukam jakiejs wskazowki i dalej stoje w miejscu. Jezeli ktos juz przez to przeszedl i udalo sie naprawic prosze o wskazowki (mam najnowsza wersje joomli 1.5.13 wczoraj robilem upgrada ale ten blad nadal sie pojawia)

Dakota
27-07-2009, 16:45
witam....

poradziłam sobie (ale tylko częśćiowo) w ten sposób, że zainstalowałam edytor JCE ..... nie mam teraz problemu z wstawianiem obrazków znajdujących się już na serwerze.... ale nadal jest problem z uploadem obrazka na serwer....

grzechu0071
05-09-2009, 15:45
Witam,
u mnie przycisk wstaw też nie działa, jak znaleźliście rozwiązanie to napiszcie.
pozdrawiam

blake
05-09-2009, 16:19
Edytor JCE wszystko zalatwia, mozna w nim tak samo uploadowac obraki

grzechu0071
05-09-2009, 16:33
mam edytor JCE, no i ja jako admin mogę wstawiać obrazki, ale gdy użytkownicy zarejestrowani wstawiają obrazki, to wyświetla się tylko opis obrazka, a jak sprawdzam w "wstaw/edytuj obrazek" to nie ma URL obrazka.

blake
05-09-2009, 18:39
mam edytor JCE, no i ja jako admin mogę wstawiać obrazki, ale gdy użytkownicy zarejestrowani wstawiają obrazki, to wyświetla się tylko opis obrazka, a jak sprawdzam w "wstaw/edytuj obrazek" to nie ma URL obrazka.
O tym nie pomyslalem, bo przesylanie newsow przez uzytkownikow rozwiazalem w inny sposob, komponentem mad4joomla, newsy razem z zalaczonymi obrazkami przychodza mi na maila i pozniej sam je dodaje w JCE