PDA

Zobacz pełną wersję : Mainmenu - w ktorym pliku



chesterr3
06-06-2009, 12:37
Witam

Moj problem polega na tym ze nie moge odnalezc pliku w ktorym jest kod bezposrednio odpowiedzialny za wyswietlanie glownego menu.

Napewno sciezka to modules/mod_mainmenu/
Teraz wydaje mi sie ze bedzie to plik legacy.php ale nie moge polapac sie w kodzie.

Menu pewnie jest wyswietlane za pomoca jakies petli.

Gdyby Ktos wskazal mi nawet nie tyle linijki kodu a sam juz plik w ktorym moglbym wiedziec ze sie to tam na 100% znajduje bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam.

zwiastun
06-06-2009, 13:11
Bo nie ma takiego jednego pliku.
Wybacz, ale pytanie jest z rzędu: trochę się na tym znam, trochę się na tym nie znam, będę grzebał, choć nie do końca wiem, gdzie i jak, podpowiedzcie mi, gdzie sobie pogrzebać, a jak sknocę, to znów będę pytać.

chesterr3
06-06-2009, 13:22
Bo nie ma takiego jednego pliku.
Wybacz, ale pytanie jest z rzędu: trochę się na tym znam, trochę się na tym nie znam, będę grzebał, choć nie do końca wiem, gdzie i jak, podpowiedzcie mi, gdzie sobie pogrzebać, a jak sknocę, to znów będę pytać.

bez bicia przyznam sie ze troche masz racji :)

umiem podstawy php i mysql w stopniu takim ze jakiegos tam prostego cms jestem w stanie napisac. Jednak nigdy nie pracowalem nad takim duzym gotowym, zwlaszcza gotowym projektem.

teraz widze jak duzo czeka mnie jeszcze pracy i ze bedzie mi ciezko ogarnac ta joomle no ale coz.. w koncu ida wakacje.

zwiastun
06-06-2009, 13:32
Uczenie się API Joomla z kodu jest może i dobrą drogą, ale lepiej chyba kupić podręcznik