PDA

Zobacz pełną wersję : Typ menu blog wyświetlający tylko opisy kategorii?



desenhooo
06-06-2009, 13:42
Witam,
jeśli ktoś wie, to proszę o podpowiedź (czy i jak) skonfigurować pozycję menu, typu Artykuły w sekcji, aby wyświetlała się strona tak jak Artykuły na startowej, ale

zamiast artykułów, tylko opisy kategorii, z lepszym niż tytuł kategorii - linkiem zlinkowaniem do danej kategorii artykułów wyświetlanych z kolei w trybie blog?
Z góry dziękuję!
PS
Z góry również gratuluję poczucia humoru, protekcjonalności itp., autorom odpowiedzi nic nie wyjaśniających, a którzy z pewnością wiedzą lepiej.

zwiastun
06-06-2009, 14:11
Najlepiej swoim zwyczajem odpowiedz sobie sam! Najpierw zadajesz pytania, jak to, a potem masz pretensje, że nie otrzymujesz odpowiedzi. Tym razem poszedłeś jeszcze dalej - jeszcze Ci nikt nie odpowiedział, a Ty już już wiesz, co Ci odpowiedzą. I słusznie. Jakie pytanie, taka odpowiedź!

desenhooo
06-06-2009, 14:53
Na prostsze pytania, np. typu ustawienia global w joomla1.5 łaskawie odpowiadasz. Na trudniejsze zresztą też.
Wszyscy szanują specjalistę, więc zamiast znowu trollować moje pytanie, odrzuć protekcjonalność, okaż wspaniałomyślność i odpowiedz po prostu takiemu plugawemu aroganckiemu laikowi jak ja. Zajmie to mniej czasu, mniej nerwów, a ukaże więcej klasy. O co Cię oczywiście uprzejmie i szczerze proszę. Z góry dziękuję za cierpliwość i inne zalety wytrzymałości psychicznej, do jakiej zmuszam nadzieją na odpowiedź - zadając pytanie.
Liczę jednak na odpowiedź, bo nie wiem. Dziękuję

zwiastun
06-06-2009, 15:21
Dział zlecenia. Albo samemu skorzystać z możliwości nadpisywania szablonów.