PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest pełne tłumaczenie Joomla 1.5.11



RalFF
08-06-2009, 19:55
Witam, mam pytanie czy jest pełne tłumaczenie Joomla 1.5.11 czyli panel admina i cała strona ? Ściągnąłem to spolszczenie z waszej strony lecz nie przetłumaczyło ono praktycznie nic, ani interfejsu ani żadnych innych elementów strony. Jest to moja pierwsza styczność z tym systemem więc może zrobiłem coś źle ale najpierwsz zainstalowałem spolszczenie a potem ustawiłem jako default w Languages czy trzeba zrobić coś jeszcze czy nie ma lepszego spolszczenia ?

Edit:

Już sobie poradziłem z tym PA ale mam pytanie jak zrobić aby nagłówki w menu nawigacji itp. były też po polsku ? czy to zależy od skórki a nie od spolszczenia systemu ?

idek
08-06-2009, 20:03
wejdź w rozszerzenia>moduły i przetłumacz sobie, co tam masz powstawiane

i w wolnej chwili poczytaj sobie coś na wiki.joomla.pl bo z pytania wynika, że lektura Ci sie przyda :)

RalFF
08-06-2009, 20:14
Ok, dzięki za link z pewnością skorzystam temat, można zamknąć.

jimmymc
01-04-2010, 23:42
Witam mój znajomy ma stronkę w joomli wersja 1.5.11. chciałbym zainstalować na niej spolszczenie pobrałem ze strony plik pl-PL.joomla1511-admin-site.Przeczytałem również że trzeba plik instalacyjny wgrać poprzez Extensions, a następnie Install/Uninstall.
Jednak w menu do którego mam dostęp są dostępne tylko następujące podstrony: Site Menus Content Components Help . Czy to oznacza że z poziomu tego panelu nie mogę wgrać spolszczenia???

trzepiz
01-04-2010, 23:47
@jimmymc - to oznacza, że nie masz praw Administratora witryny ...

jimmymc
02-04-2010, 01:16
Dzięki za informację i szybką odpowiedź.

jimmymc
02-04-2010, 11:16
Mam jeszcze jedno pytanie szukałem na forum ale nie mogę znaleźć może jestem jeszcze nie ogarnięty w temacie.Mam również dostęp do głównego panelu administracyjnego wgrałem tam spolszczenie i działa ok jednak tylko dla tego konta (tego drugiego konta podrzędnego nie spolszczyło).Można to jakoś rozwiązać?

zwiastun
02-04-2010, 11:22
Proszę się zapoznać z regulaminem forum i nie śmiecić więcej!