PDA

Zobacz pełną wersję : Atykuły nie sortują sie wg. liczby odwiedzin



PawelJacekZ
09-06-2009, 19:19
Witam
W menu zrobiłem link do kategorii artykułów i podałem sortowanie według liczby odwiedzin.Niestety artykuły nie sortują się według liczby odwiedzin.W ogóle ustawienia w rozszerzonych parametrach nie wpływają na kolejność pokazywanych wstępów do artykułów.Czy to jest do ustawienia?
Joomla 1.5.11.

magdaa
09-06-2009, 19:45
Lista - artykuły w kategorii. Sprawdź, czy zacznie wyświetlać wg największej ilości odsłon, jeśli w parametrach komponentu włączysz pokazywanie odsłon.

PawelJacekZ
09-06-2009, 21:46
Tymczasem nie pomogło. Chyba że na efekty trzeba poczekać. Też zastanawiam się dlaczego na zmiany trzeba czakać naweet po usunięciu z cache.

magdaa
09-06-2009, 21:49
przyznam, że u mnie efekt pojawił się natychmiast ...

PawelJacekZ
09-06-2009, 22:02
No i co na to poradzimy ?
www.domydrewniane.biz , zależy mi na tych zmianach w dziale kosztorysy....

magdaa
09-06-2009, 22:15
hmmm, w aktualizacji są pewne błędy: jeden z nich to:

http://docs.joomla.org/Why_does_Category_List_Layout_show_in_the_wrong_fo rmat_in_version_1.5.11%3F

w pliku components/com_content/views/category/tmpl/default_items.php

powinieneś zamienić kod w linii 68

z

<tr class="sectiontableentry<?php echo ($item->odd +1 ) . $this->escape($this->params->get('pageclass_sfx')); ?>; ?>" >

na


<tr class="sectiontableentry<?php echo ($item->odd +1 ) . $this->escape($this->params->get('pageclass_sfx')); ?>" >

PawelJacekZ
10-06-2009, 07:38
Wprowadzenie tej zmiany zablokowało mi otwieranie strony....

zwiastun
10-06-2009, 10:06
A to jakim cudem? Ta zmiana usuwa ewidentny błąd!

PawelJacekZ
18-06-2009, 01:04
Nie wiem jakim cudem....Strona straciła funkcjonalność, po przywróceniu wszystko wróciło do normy.

dobry
23-06-2009, 22:56
Witam
W menu zrobiłem link do kategorii artykułów i podałem sortowanie według liczby odwiedzin.Niestety artykuły nie sortują się według liczby odwiedzin.W ogóle ustawienia w rozszerzonych parametrach nie wpływają na kolejność pokazywanych wstępów do artykułów.Czy to jest do ustawienia?
Joomla 1.5.11.Podnoszę bo mam identyczny problem. Po uaktualnieniu do 1.5.11 w:
Lista - Artykuły w kategorii -> Parametry rozszerzone -> Uporządkuj artykuły
zmiana na "Najwięcej odsłon" nie przynosi żadnego skutku. Podobnie z innymi pozycjami tej listy. Cokolwiek bym nie wybrał to sortowanie zawsze jest "Od najnowszych".
Poprawa kodu w default_items.php nie powoduje u mnie blokowania strony ale nie usuwa też błędu.