PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem / takjaby odświeża strone nie loguje



sh0tek
10-06-2009, 15:51
Witam.

Nie wiem czy temat zakładam w dobrym dziale. Dopiero zaczynam poznawać joomle. Wczoraj postawiłem na Viście serwer wampa na nim joomle, wczoraj wszystko śmigało pięknie, coś tam pokombinowałem ale bylo ok

Dziś chciałem się zalogować do panelu administratora... wpisuje login i hasło następuje odświezenie strony i dalej widze panel logowania, gdy wpisze zle haslo mam komunikat ze cos jest nie tak.

Gdy poczekam 15 min i znow sie chce logowac pisze "twoja sesja wygasla", no ale generalnie dalej jestem na stronie logowania.


Co może to powodowac ? szukałem w google, cos tam znalazlem ale nic nie pomoglo mi rozwiazac tego problemu. Mam załozone tylko jedno konto administratora, nie moge sie zalogowac ani na stronie ani w panelu administratora

Licze na jakas pomoc i wyrozumialosc ( jesli zalozylem temat nie tu gdzie trzeba )

pozdrawiam

DevSoft
10-06-2009, 16:56
Ponieważ "coś tam kombinowałeś" sugeruje reinstalację.

sh0tek
10-06-2009, 16:58
hm no bez przesady znam sie troche na robieniu stron, powylaczalem jakies funkcje... mozliwe ze skoro wylaczylem 'user login' ??? :)

DevSoft
10-06-2009, 17:04
Zainstalowałeś stronę wczoraj czyli zbyt dużo danych nie masz, a nowa instalacja to 5 minut.

trzepiz
10-06-2009, 17:05
mozliwe ze skoro wylaczylem 'user login' ???

możliwe ..

sh0tek
12-06-2009, 08:34
pytalem bo chcialem uniknac takich klopotow w przyszlosci :))

obcy33
14-07-2009, 12:44
pozawolę odświeżyć sobie temat ponieważ mam podobny problem. mam na win vista zainstalowanego XAMPP'a oraz najnowszą wersję Joomla!. przeczytałem kilkadziesiąt tematów w których występowały błędy z logowaniem. wpisuje login i hasło i tylko się odświeża strona. oczywiście jak wpisze złe to wywala błąd, a jak nie będę się długo udzielałe to wywali komunikat o końsu sesji. patrzyłem również w Joomla! user aby było na "1" ale tam jedynka jest od początku. kopia jest świeża a mi brakuje pomysłów. proszę o pomoc

zwiastun
15-07-2009, 12:58
Jak sprawdziłeś poprawność instalacji?

obcy33
16-07-2009, 07:31
nie bardzo rozumiem? instalacje przeprowadzałem wg instrukcji z joomla.pl. sprawdzałem nawet instalując na jednym z darmowych serwerów na necie ale niestety było tak samo. instalowałem już mambo oraz joomle w wersji 1.x i wszystko śmiga. tylko w 1.5 nie działa.

moje
16-07-2009, 11:57
Przeczytaj i przetestuj to:
www.joomla.pl/forum/showthread.php?t=29814
To potrawa dosłownie chwilę (czas download'u i unzip'u).

obcy33
16-07-2009, 13:47
Przeczytaj i przetestuj to:
www.joomla.pl/forum/showthread.php?t=29814
To potrawa dosłownie chwilę (czas download'u i unzip'u).

niestety jak odpalam to wywala mi jakieś błędy... apache się odpala a errory dotyczą php

14:42
nie wiem czego to była przyczyna ale reinstalacja oprogramowania tj. xampp pomogło i śmiga aż miło. dziękuję wszystkim za pomoc