PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka interfejsów



blm
12-06-2009, 01:01
Witam!
Siedzę już ładne parę godzin i nie mogę się dokopać do pewnej rzeczy.
Chciałbym zrobić coś na zasadzie działania identycznej jak przypisywania szablonu dla konkretnej strony. Miało by to funkcjonować identycznie dla menu. Próbuje w obrębie jednego Joomla! zrobić tak jakby 3 rożne witryny, tak aby wszystkim można by było administrować z jednego panelu.

nikszal
12-06-2009, 11:26
Trzy różne serwisy, 3 pliki konfiguracyjne, 3 bazy (lub jedna z różnymi przedrostkami) i jeden panel administracyjny? A da się jechać jednocześnie 3 samochodami dysponując jednym kierowcą?

blm
13-06-2009, 00:05
A kto tu mówił o różnych bazach danych ?? Chodzi o jedną bazę danych (bez przedrostków) - jedna baza = jeden CMS. Jeżeli jest możliwość przypisania np. do materiałów statycznych różnych szablonów, to dlaczego nie różnych elementów menu? Pytam się ponieważ zaczynam zabawę z "Joomla!", poprzednio pracowałem przy pomocy "Smarty" i taki myk robiłem na szablonach. Więc dlaczego nie.. chciałem obejść kombinowanie.. mam pewien pomysł ale nie chciałem sugerować: trzy różne szablony z trzema różnymi modułami menu i sprawa rozwiązana.. z tego co się obeznałem to chyba mam rację.