PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla Day UK w Leeds, UK



jackyl
27-06-2006, 00:48
Witam w swym pierwszym poscie :)

Uzytkownikiem, a jednoczesnie developerem amatorem korzystajacym z joomli jestem juz od dluzszego czasu.. choc mozna powiedziec ze do cmsow wrocilem po kilku latach przerwy i okazalo sie ze z mambo powstalo cos takiego o dziwacznej nazwie.. i tak juz jakos mi zostalo ;)

Forum przegladam od dawna, ale biernie. Czas wyjsc z ukrycia ;)

Okazja do tego jest odbywajacy sie w przyszla niedziele w leeds (gdzie mieszkam) Joomla Day, na ktory sie wybieram :)

Mam z tej okazji dwa pytanka:

- czy jest tu ktos moze, kto rowniez mieszka/bedzie przejazdem w leeds i sie na owa impreze wybiera?

- czy ewentualnie (to bardziej do adminow) zyczylibyscie sobie jakas relacje z tego eventu? A takze bonusowo z poprzedzajacej dzien prezentacji sobotniej nocy drinkowej dla chetnych? ;)) Moze zwywiadowac kogos w imieniu joomla.pl albo cos? ;) mysle ze foty tez da sie porobic :)

[o chlopaki, nie przetlumaczyliscie listu powitalnego na forum, wlasnie doszedl ;)]

Wyciag z programu:

Speakers
Barrie North - How to make a template
Phil Taylor - Custom development - extending joomla the easy way
Vince Wooll - Jomres (Joomla Residents) - take bookings for, and run, your hotel website.
Brian Teeman - LAFonline.org - Case study of using Joomla in a non-profit organisation
Johan Janssens - Joomla 1.5 - Sneak preview of whats coming from the Lead Developer
Panel Debate - Joomla - Where is it going and when will it take over the world
...plus more to be announcedSzczegoly: http://www.joomlatraining.org.uk/

Pozdrawiam i na odzew czekam :)

jackyl

magic
27-06-2006, 01:22
...Mam z tej okazji dwa pytanka...
Co do wizyty w Leeds - pewnie bym się wybrał (po takiej rekomendacji w szczgólności), ale grafik mam napięty ;)
Może inni ...

Co do reszty - nie pytaj, tylko wrzucaj relacje, najlepiej na bieżąco, z pub'u ;)
Teksty, zdjęcia i co tam jeszcze ... Z koszulkami tylko bedziesz miał problem - jeszcze takiego komponenta nie zainstalowaliśmy.

No i pozdrów od nas wszystkich fanów Joomla! w Leeds, tych przyjezdnych (Speakers i inni) też.

jackyl
27-06-2006, 11:50
Co do reszty - nie pytaj, tylko wrzucaj relacje, najlepiej na bieżąco, z pub'u ;)

z pubu moze byc ciezko.. czlonki bede mial zajete uzywkami.. ;)


Teksty, zdjęcia i co tam jeszcze ... Z koszulkami tylko bedziesz miał problem - jeszcze takiego komponenta nie zainstalowaliśmy.

No to do roboty, nie? ;)