PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć "pokaż tytuł strony"?????



yahhoo
15-06-2009, 08:34
Nie mogę usunąć nazw tytułów w poszczególnych zakładkach mimo odznaczonej opcji "pokaż tytuł strony" chodzi mi aby nie było widać tego napisu na żółtym tle http://studio21lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1&Itemid=4 .
W opcjach samego menu (mainmenu) nie mam możliwości wybierania tych parametrów, odznaczam ją w parametrach poszczególnego artykułu przypisanego do danego menu. Czy można tą opcję wyłączyć z poziomu edycji plików joomli???? w configuration.php wydaje mi się że ta opcja jest wyłączona a tytuł poszczególnych artykułów dalej pojawia się pod menu!!

magdaa
15-06-2009, 09:59
jak nie ma takiej opcji ?

wchodzisz: Menu > mainmenu > wybierasz pozycję menu (np. Meble kuchenne) > w tej konkretnej pozycji wybierasz Tytuł strony: Ukryj

yahhoo
15-06-2009, 13:03
Oczywiście poniekąd masz rację ;) ale jeśli jest to "materiał statyczny" nie ma takiej opcji :( i teraz pytanie jaki plik edytować żeby wyłączyć to pokazywanie tytułów w materiałach statycznych??

magdaa
15-06-2009, 13:13
taka opcja, standardowo, widnieje tylko i wyłącznie w parametrach artykułu statycznego. Na takiej samej zasadzie, jak wyżej. Może ktoś inny jeszcze coś wymyśli - ja jestem dzisiaj totalnie padnięta ... sorry

yahhoo
15-06-2009, 14:28
Oczywiście masz rację ;) tylko kurcze jak tam się wyłączy to i tak dalej się pokazuje, także dobrze by było wiedzieć w jakim pliku można to wyłączyć ręcznie ;) . To tak na przyszłość bo poradziłem sobie inaczej, utworzyłem przycisk start z komponentu "strona główna" a w pliku językowym wymazałem wyświetlanie napisu "tutaj jeszcze nie ma żadnej treści" i jakoś obleciało ;) . dzięki za zainteresowanie Twoje wskazówki naprowadziły mnie na rozwiązanie doraźne tego problemiku. Niemniej jednak jestem ciekawy co z tym statykiem, gdzie można edytować jego opcje

Alz
25-06-2009, 01:08
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=26975&highlight=tytu%C5%82+usun%C4%85%C4%87

Odpowiedź masz na samym końcu;P