PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z odpowiedziami na forum



moje
16-06-2009, 17:14
Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu, więc zamieszczam tutaj.

Mam problem z froum, a mianowicie jeśli chce udzielić jakiejś odpowiedzi w dziale "Zlecę, wykonam, kupię, sprzedam...", to pojawia mi się komunikat:

nie masz uprawnień dostępu do tej strony. Może być kilka przyczyn:
Nie masz odpowiednich uprawnień do tego co chcesz zrobic. Czy próbujesz edytować czyjś post, uzsykać dostęp do panelu administracyjnego?
Jeżeli starasz się wysłac wiadomośc to może to oznaczać iż administrator zablokował Twoje konto, lub oczekuje ono na aktywację.Napisałem PW do administracji, z pytaniem czy mam nałożone jakieś ograniczenia na konto i w odpowiedzi otrzymałem, że nie mam żadnych ograniczeń.

Więc już nie wiem co jest grane, może to jakiś błąd skryptu forum?
Czy jeszcze ktoś tak ma?

Mogę założyć nowy temat w w/w dziale, ale odpowiedzi już nie.
Sprawdziłem w kilku losowo wybranych działach i w nich mogę udzielać odpowiedzi.

idek
16-06-2009, 18:25
nie umiem sie teraz tego doszukać, ale kiedyś w regulaminie dzialu widzialem, ze nie można toczyć rozmów pod ofertami, wiec pewnie dlatego nie możesz...

choć aktualnie w dziale "Zlecę, wykonam, kupię, sprzedam..." toczą sie rozmowy, wiec nie wiem do konca o co chodzi..., może jakiś admin wyjaśni coś wiecej

magdaa
16-06-2009, 23:34
Nie należy umieszczać żadnych osobistych komentarzy, nie związanych z tematem. Wiesz - odpisujesz - nie komentujesz. Nie wiesz - nie piszesz. Zwracanie uwagi, że sprawa jest banalna lub szeroko opisana w pomocy również powinno wyglądać kulturalnie i zawierać choćby minimalną wskazówkę, jakich słów kluczowych powinien użyć autor, lub symboliczne www.joomla.pl/pomoc . Zleceń nie komentujemy publicznie.

idek, gdzie widzisz dyskusje? użytkownik, który założy tam temat może w nim odpowiedzieć, ale użytkownik obserwator - nie. Udział w dyskusji mogą brać moderatorzy itp.

idek
17-06-2009, 01:15
aha.. no bo własnie pamiętałem, że rozmawiałem tam ze zwiastunem :P sorki ;)

moje
17-06-2009, 11:09
I wszystko jasne :)