PDA

Zobacz pełną wersję : Coś w stylu jadmin - zarządzanie wieloma stronami Joomla



gripsy
17-06-2009, 12:54
Bardzo fajny programik to jAdmin, ale jest płatny, wersja darmowa działa przez kilka dni, więc pożytku z niego wielkiego nie ma.
Jadmin to program okienkowy pod różne systemy operacyjne. Umożliwia pełne zarządzanie wieloma stronami Joomla, wystarczy z menu wybrać odpowiednią stronę. Wybrane opcje z programu otwierają się bezpośrednio w przeglądarce internetowej (na przykład dla nowego artykułu, kategorii itd.).
Tak więc ułatwienie spore, nie trzeba wpisywać adresów, czy też klikać na zakładkach itd.
Zna ktoś coś podobnego, z tym, że darmowego, albo tańszego, bo 40 dolców za możliwość obsługi jednej domeny, to sporo jak na nasze realia i strony niekomercyjne?
Oczywiście chodzi o program dla 1.5.x i najlepiej Winde.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

trzepiz
17-06-2009, 12:56
zgadzam się JAdmin . - bardzo ciekawa rzecz. Niestety nie spotkałem się z podobnym - darmowym rozwiązaniem ..

Też chętnie się dowiem czy jest coś takiego

gripsy
17-06-2009, 13:22
Tak myślę, że napisanie takiego ustrojstwa nie byłoby takie trudne...
oczywiście nie dla takiego kogoś jak ja, ale chyba wystarczyłyby podstawowe umiejętności programowania...

gripsy
17-06-2009, 18:06
Znalazłem cos takiego
Multi Publishing Content for Joomla 1.5 (http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/multiple-sites/4334/details)

Ktoś wie jak to dopasować na polskie ogonki?

rosciak
23-06-2009, 02:14
Zapomnij o tym. Autor umarł chyba, polskie ogonki nie działają, cały kod jest potraktowany Ion Cube Loaderem. Więc nic nie zrobisz. Proponowałem nawet ze kupie licencje, nikt nic nie odpisał.

gripsy
24-06-2009, 14:32
Widziałem twój wpis na forum...
Coś trzeba wykombinować, bo ja też umrę...

rosciak
24-06-2009, 14:57
Autor nie odpowiada próbowałem szukać innych metod dojscia niż forum - zero reakcji. Jedyna opcja to zrobic to samemu od początku. Szkoda bo tu gotowe wszystko jest tylko ogonki poprawić... Sprawdzałem to w działaniu i rzeczywiście działa poprawnie... Jednak artykuły zamiast polskich znaków mają chińszczyznę. Jestem jednak otwarty na wszelkie propozycje :)